Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2019

ЗБІЛЬШЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО АВТОПАРКУ В МІСТІ

Мельниченко7 лютого у Верховній Раді України було прийнято законопроект про закріплення в Конституції курсу України на Європейський союз та НАТО. За прий­няття законопроекту №9037 у цілому проголосували 334 депутати.

Окрім того, зараз в Україні спостерігається тенденція поширення європейських стандартів життя у містах. Серед таких тенденцій є збільшення кількості міського комунального транспорту. Адже комунальний транспорт – це європейська методика, яка сприяє підвищенню рівня послуг та веде до врегулювання на ринку між приватними та комунальними перевізниками.

Уже не перший рік по Кам'янцю-Подільському курсує комунальний транспорт, який був подарований місту від народного депутата України Володимира Мельниченка. Великі зручні автобуси, які надають пільговий проїзд, продовжують користуватись популярністю. Він зручний для пенсіонерів, дітей, батьків з візочками, вагітних жінок та інших, кому важко та незручно добиратися по місту в тісних та душних маршрутках. 

У 2011 році в Кам'янці-Подільському було створено комунальний автопарк, у який тоді Володимир Мельниченко придбав два великих німецьких автобуси. З тієї пори було придбано ще декілька подібних автобусів, які охоплюють різні мікрорайони нашого міста.

Наприкінці року, завдяки роботі народного депутата України Володимира Мельниченка, місто отримало до міського бюджету додаткові кошти, які планують використати для придбання нових комунальних автобусів.

Від початку появи комунальних автобусів у нашому місті чимало політичних опонентів висловлювали припущення, що це тимчасово і використано лише в рамках піар-компанії. Проте вже майже 8 років автобуси продовжують курсувати по місту. За клопотання Володимира Мельниченка автопарк збільшується і охоплює все більше районів Кам'янця-Подільського.

На сьогоднішній день завдяки клопотанню народного депутата Володимира Мельниченка комунальний автопарк планують збільшити на два автобуси за субвенцію із державного бюджету. Поповнення автопарку дасть можливість зробити перевезення пасажирів по місту ще комфортнішим.

Прес-служба народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА.


Теги: Володимир Мельниченко, комунальний автопарк міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.