Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2019

ЗА НИМИ МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

МельничНаступного тижня більша частина української молоді, що бере участь у навчальному процесі, відзначатиме своє свято – День студента. Це свято юності, перспектив та нових ідей. Це свято молодого креативного покоління, перед яким відкривається безліч дверей. А за ними сучасне бачення світу, його розвиток та модернізація. На сьогоднішній день це особливо відчутно, адже ми живемо в час постійних змін, самовдосконалюємося самі та самовдосконалюємо світ, який нас оточує.

Як на мене, то для нашого міста це свято є особливим, адже, маючи величезну кількість вищих та середніх навчальних закладів, профтехучилище, кількість студентів є відповідною. Вважаю, що саме за такою цікавою і сучасною молоддю велике майбутнє. Тому вже багато років поспіль, будучи народним депутатом, намагався всебічно підтримувати не лише студентство нашого міста, але й сприяти його розвитку. Не залишалися поза увагою всі звернення керівництва навчальних закладів щодо допомоги у покращенні матеріально-технічної бази, преміювання, фінансування відряджень, проведення необхідних ремонтних робіт як у приміщеннях, так і біля прилеглих до них територій. Лише на прикладі К-ПНУ ім.Огієнка можу сказати, що свого часу особисто публічно просив вже зараз колишнього прем’єр-міністра Володимира Гройсмана виділити кошти на ремонт огорожі головного корпусу та фасаду приміщення. Моє звернення було прийнято і на сьогоднішній день огорожа вже зроблена. Також прийшла частина коштів на ремонт фасаду будівлі, чекаємо надходжень в повному обсязі, аби розпочати ремонтні роботи. Все це робиться з однією умовою – забезпечити наше студентство належними умовами для комфортного навчання. А для розваг у позалекційний час завжди намагався організовувати не лише дискотеки, але й інші розваги. Адже хочу, щоб наша молодь не лише отримувала гарні знання, але й вміла організовувати відпочинок. Від себе особисто, як голови ГО «Ми – кам’янчани», обіцяю підтримувати наше студентство у всьому і надалі.

Зі святом вас! Цікавих лекцій та легких іспитів!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VII-VIIIскликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, привітання студентам

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.