Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2019

ЗА МОЛОДДЮ НАШЕ МАЙБУТНЄ!

МельниченкоМолодь – це важлива та рушійна частина суспільства. У сучасному суспільстві все частіше звертають на це увагу та роблять кроки, які спрямовані на підтримку талановитої молоді як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні. Так, 17 січня у Верховній Раді України було прийнято законопроект «Про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених», який підтримав і народний депутат Володимир Мельниченко.

Загалом за даний документ проголосувало 238 народних депутатів. Відповідно до постанови та подання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, вирішено призначити в 2019 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у розмірі 2 тис. гривень щомісяця кожна. А це означає що 30 молодих талановитих вчених протягом року отримуватимуть кошти, адже освіта та наука є одними із пріоритетних галузей розвитку, які є надійним фундаментом для розвитку нашої молоді і для всієї країни.

«Наше місто відоме не лише як туристичне, а й відоме своїми вищими навчальними закладами: Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Подільським державним аграрно-технічним університетом, які дають знання нашій молоді та сприяють її подальшому розвитку.

Сьогодні від нас залежить, чи станемо ми європейською розвинутою державою, чи працюватиме молодь у нашій країні. Адже для розвитку нашої держави необхідно, щоб молодь застосовувала свої знання та навички для розбудови нашої держави. Наша молодь – наше майбутнє! Україні необхідні фахівці, щоб і надалі впроваджувати європейські стандарти у нашій державі. Наше завдання – підтримати молодь, дати їй додатковий стимул навчатися та працювати в Україні.

Закликаю всіх підтримати нашу науку, нашу молодь! Працюємо, вчимося і багато гарних справ зробимо разом!» – висловив свою думку Володимир Мельниченко про проект Постанови №9411 «Про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених».

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, Молодь наше майбутнє

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.