Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ЗА МІСЬКОГО ГОЛОВУ - 3553 ГРН

Аби брати участь у виборах, потрібні кошти, та не лише на передвиборчу агітацію, а й на грошову заставу, передбачену законом про місцеві вибори.

Відповідно до офіційного документу, грошова застава ввноситься місцевою організацією партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду міського голови, або організацією відповідної політичної партії вищого рівня, а також особою, яка висувається кандидатом на посаду міського голови шляхом самовисування. Розмір застави є пропорційним до кількості виборців з розрахунком 4 розміри місячної мінімальної зарплати на кожні 100 тисяч виборців вдповідного одномандатного чи багатомандатного виборчого округів.

10 серпня Центральна виборча комісія своєю постановою визначила розмір грошової застави для кандидаті на посаду міського голови для кожного міста та кандидатів у депутати до обласної, міської та районних рад.

Отож, кандидати, які забажають поборотися за крісло міського голови Кам’янця-Подільського, повинні будуть внести грошову заставу в розмірі 3553 грн (із розрахунку на 72919 виборців за станом на 1 липня ц.р.). У сусідніх Дунаївцях стати мером дешевше, варто заплатити всього 635 грн. Найдешевше в Хмельницькій області балотуватися на посаду міського голови Деражні, де грошова застава визначена ЦВК у розмірі 393 грн, а от найдорожче по Хмельниччині буде, звичайно, кандидатам по м.Хмельницький. Грошова застава за крісло міського голови становить майже 10 тис. грн.

Також Центральна вибоча комісія визначила розмір грошової застави для виборчого списку кандидатів у депутати обласної, районної, міської, районної у місті ради, висунутого у багатомандатному виборчому окрузі, на чергових місцевих виборах.

Аби депутати від партії потрапили до Хмельницької обласної ради, де кількість виборців складає 1028658 осіб, грошова застава становить 50116 грн. Якщо врахувати, що майбутня обласна рада налічуватиме 84 депутати, то сума на одного депутата не є такою космічною - майже 600 грн. Але ж і партій, які захочуть мати своїх представників у області, буде не одна і не дві. Відповідно сума в 50116 грн множиться на кількість партій, які забажають поборотися за крісло обласного депутата.

Для партійного списку кандидатів до Кам’янець-Подільської районної ради ЦВК визначила грошову заставу в розмірі 2766 грн (за станом на 1 липня ц.р. кількість виборців у районі складає 56781 грн). Аби потрапити в міську раду, місцевій партійній організації за список кандидатів необхідно буде внести грошову заставу в розмірі 3553 грн.

Теги: вибори-2015

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.