Перейти на мобільну версію сайту


25.10.2019

З ТУРБОТОЮ ПРО ГРОМАДЯН

мельниченкоСьогодні ми все частіше зустрічаємо громадські організації серед організаторів заходів, як авторів проектів, як організації, що вирішили конкретну проблему міста. Тож за моєї ініціативи, спільно з моєю командою, яка працює зі мною вже багато років поспіль, було створено ГО «Ми – кам’янчани». 

Працюємо ми з початку вересня і вже маємо чималий досвід. Тому і вважаю, що громадські організації являють собою одну з найбільш оптимальних правових форм для допомоги громадянам у вирішенні їх спільних проблем та відстоюванні спільних інтересів.

Якщо керуватися правовими нормами, то законом громадське об’єднання визначається як добровільне об’єднання фізичних або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. Перелік звернень від людей, що майже щодня ми отримуємо, це підтверджують. Хоча більшість з них стосуються все ж таки соціально-побутового рівня. Матеріальна допомога, субсидії, земельні конфлікти і допомога на лікування. Це ті питання, з якими звертаються до мене люди. Я або мої помічники завжди все вислухаємо, даємо відповідно фахову консультацію та допомагаємо. Так було і буде. 

мельниченко-1Мета створення цього проекту виникла давно, адже в її основі є допомога у вирішенні проблемних питань місцевих жителів. Насамперед ГО об’єднує людей, серед яких можна зустріти однодумців-початківців, досвідчених спеціалістів у галузі, інвесторів або інших зацікавлених осіб, які шукають перспективні проекти.

У рамках роботи такої організації можна робити обмін досвідом, можливість взяти участь в обговоренні або виставити на обговорення власний проект. Проблемні питання дають підґрунтя для виявлення раніше непомітних проблем, пошуку нових підходів та рішень. Ми все це будемо робити разом. Як і те, яким чином буде надаватися допомога. А це організація навчальних занять, отримання консультацій від спеціалістів, пошук професіоналів, яких не вистачає для реалізації проекту, організація заходів для збору коштів, пошук інвесторів, підготовка кадрів.

Ми не є прибутковою організацією і створили ГО «Ми – кам’янчани» заради мети – надати всебічну допомогою людям, які до нас звертаються. Працюємо надалі, бо ще багато гарних справ маємо зробити разом.

Адреса нашої громадської прий­мальні: вул.Огієнка, 22, 2-ий поверх.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VІІ-VІІІ скликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани
».

Теги: Володимир Мельниченко, з турботою про людей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.