Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2019

З ТУРБОТОЮ ПРО ГРОМАДЯН-1

МельничТретього листопада буде відзначатися день соціального працівника. Це свято тих, хто володіє умінням налагоджувати зв’язки між людьми, знаходити спільну мову з кожним, направляти тих, хто заплутався і проявляти милосердя. Ці фахівці допомагають у найскладніших і, здавалося б, нерозв’язних ситуаціях. Вони надають підтримку тим, хто її потребує, незалежно від віку або соціального статусу. Адже їхнє завдання – дати соціальну надію на краще, віру та впевненість, що, незважаючи на ушкоджене здоров’я чи каліцтво, життя для людини продовжується. 

Взагалі соціальний захист населення – це особлива складова політики держави. І від того, яким чином він здійснюється, особливо тут на місцях залежить добробут та благополуччя наших громадян. Будучи депутатом Верховної Ради VII-VIII скликань, неодноразово долучався до гарних справ, якими займається управління соціального захисту населення в нашому місті. Щороку вдови ліквідаторів ЧАЕС отримують путівки на лікування в санаторії. Свого часу такі путівки надавалися з державної програми, але коли пільги були зняті, ці люди залишилися без можливості відновити своє здоров’я. До дня Святого Миколая діти-інваліди нашого міста, які не відвідують дитячі садочки, а їх є 20 осіб , отримують подарунки. До свят 8-9 травня, дня людей похилого віку, дня інваліда відповідна категорія людей отримує від мене матеріальну допомогу. Територіальному центру соціального обслуговування «Турбота» свого часу я допоміг у придбанні медтехніки та покращенні матеріальної бази.

Все це робилося для людей і заради людей. Уже як голова ГО «Ми – кам’янчани» буду і надалі допомагати. Працюємо далі і багато гарних справ зробимо разом!

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VІІ-VІІІ скликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, з турботою про людей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.