Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2019

З ПОДАРУНКАМИ ДО СВЯТ

мельнич16-17 квітня депутат Верховної Ради Володимир Мельниченко відвідав низку населених пунктів району з метою огляду об’єктів, на які за його ініціативи виділялися кошти. 

Так, за кошти державного бюджету завершуються ремонтні роботи у спортивній залі Слобідсько-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наразі провели заміну старих вікон на енергозберігаючі, оновили систему опалення та відремонтували дах. Окрім безпосередньо ремонтних робіт, для спортивної зали також були придбані гімнастичний комплект та фітнес-станція загальною вартістю 19 тис. грн.

Також оглянули хід виконання ремонтних робіт дороги, що у с.Колибаївка. Загальна протяжність відремонтованої дороги 3 км, наразі тут завершується третій етап робіт, вартість яких 1,5 млн грн. 

Не менш важливим питанням цього села є ремонт школи, тому вже найближчим часом Володимир Володимирович намагатиметься залучити необхідні кошти із державного фонду регіонального розвитку. Загалом на потреби Кам‘янець-Подільського району, окрім коштів, що йшли на соціально-економічний розвиток об’єднаних територіальних громад, було виділено понад 1 млн 300 тис. грн. Усі кошти були спрямовані на підтримку навчальних закладів району, зокрема Чорнокозинецьку ЗОШ, Кадиєвецьку ЗОШ та Довжоцький НВК.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, до свята

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.