Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

мельничДень незалежності з кожним роком стає ще важливішим для українців. Опитування доводять, що відсоток людей, для яких це свято є одним із найважливіших та найулюбленіших, у порівнянні з 2013 роком зріс. Адже це дійсно велике свято для всієї держави, наш народ вів велику боротьбу, щоб здобути незалежність. Це наслідок боротьби попередніх поколінь, які прагнули до побудови власної держави. І саме завдяки їхній праці ми отримали шанс на краще життя, шанс самостійно обирати та формувати своє майбутнє. Не дивлячись на те, що Україна не мала досвіду у розбудові самостійної держави, вона робить важливі кроки у своєму розвитку. 

З кожним роком свято все більше набирає популярності. Загалом соціологічні дослідження свідчать, що День Незалежності, особливо для молоді, перетворюється з державного офіціозу чи простого вихідного на важливе свято. Що року все більше українців усвідомлюють важливість незалежності України. Адже в сьогоденні це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це найскладніший період сучасної України.

День Незалежності є щорічним доказом того, що наша українська держава відбулася, і українці отримали можливість вирішувати свою долю самостійно.

«Вітаю із Днем Незалежності!

День Незалежності – це важливе свято, яке нагадує нам, що ми маємо можливість вголос заявити: «Ми – українці, у нас є своя держава», і ми можемо цим пишатися. Це свято, коли варто подумати про завтрашній день, про майбутні покоління та вшанувати кожного, завдяки чиїй праці, відданості та любові до України була утворена вільна та незалежна держава. 

Ми і надалі будемо плідно працювати задля розбудови благополучної, демократичної та заможної держави.

Щиро вітаю всіх українців із цим святом, бажаю кожному пишатись тим, що він українець, плекати рідну мову та культуру. І звісно, хочу побажати миру, успіху, злагоди всій державі та кожному українцю.

Боже, бережи Україну!
Боже, бережи всіх нас!»

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, з Днем Незалежності

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.