Перейти на мобільну версію сайту


06.11.2015

З ДЕПУТАТАМИ ТА НАПРЯМКАМИ ВИЗНАЧИЛИСЯ

Міська територіальна виборча комісія оголосила список партій, які подолали п’ятивідсотковий бар’єр та тих, хто увійшов до нового депутатського складу міської ради.

Інтереси громади в міськраді представлятимуть політична сила «Блок Петра Порошенка «Cолідарність», яка набрала по місту 18,42% (8 мандатів). Її представлятимуть проректор з науково-педагогічної роботи К-ПНУ Василь Кобильник, начальник управління освіти та науки Світлана Старченко, директор ТзОВ магазин «Жовтневий» Геннадій Невенчан, директор ТОВ «Біоенерго» Артем Дюднєв, заступник міського голови Дмитро Васильянов, секретар міської ради Анатолій Качуровський, директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський, директор ТОВ «Поділбудсервіс» Андрій Мастикаш. 

ВО «Свобода» набрала 15,72% (6 мандатів). Депутатами стали: юрисконсульт ТДВ «Адамс» Михайло Посітко, приватний підприємець Юрій Яриновський, директор ПП «Мі-катех» Іван Микуляк, приватний підприємець Дмитро Костюкевич, пенсіонер Геннадій Бенкендорф, приватний підприємець Олена Мазій.

ВО «Батьківщина» має 14,45 % (6 мандатів). В особах це завідувач кафедри ПДАТУ Олег Ткач, пенсіонер Микола Розбам, головний інженер КП «Цивільбуд» Олександр Ткачук, підприємець Анатолій Чистяков, підприємець Олександр Жильчук, підприємець Андрій Бойко.

Партія «Відродження» набрала 6,17%. Депутатські мандати отримали директор ТзОВ «Дан-сервіс» Валерій Слободян та лікар загальної практики сімейної медицини Микола Шуханов.

ПП «УКРОП» має 6,86% (3 мандати). У міську раду зайдуть безробітній Андрій Дюднєв, безробітня Світлана Дериторська та вихователь ГПД СЗОШ №5 Юлія Наглюк.

ПП «За конкретні справи» набрала 7,8% (3 мандати). Депутатами стали: директор ПП «Будкомплект» Андрій Конюшенко, доцент ПДАТУ Олександр Чинчик та тренер-викладач ДЮСШ №2 Володимир Костинюк.
Радикальна Партія Олега Ляшка має 7,3% (3 мандати). Депутатами стали: підприємець Анатолій Гурома, студент ПДАТУ Степан Гурома та помічник-консультант апарату Верховної ради Наталія Савчук. 

ПП «Рідне місто» має 6,3% (3 мандати). Тут ситуація доволі цікава. Три мандати отримали: директор СТО «Престиж-208» Василь Гаврилюк, голова правління ОСББ «Моноліт-55» Ігор Григоренко та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, але Ігор Григоренко передумав займатися депутатською справою і написав заяву про відмову від представницького мандату, такі ж відмови написали ще троє його однопартійців - Сергій Боднар, Павло Гудзь та Ігор Лень. Звільнене вакантне місце посів директор ТОВ «Барс» Андрій Гамалій.
Міська організація Народної партії набрала 5% (2 мандати). До міської ради увійшли головний лікар міської поліклініки №1 та начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк. Отже, до міської ради увійшло 11 депутатів, які повторно отримають мандати, шестеро освітян, чотири лікарі, двоє юристів, студент, двоє безробітніх, решта - директори та підприємці. А також з 36 депутатів лише п’ятеро буде жінок.

Знайомимо вас із першими особами партійних списків, які стали депутатами міської ради. Вони розповіли нам, над якими проблемами збираються працювати в міській раді.

Василь КобильникВасиль Володимирович Кобильник, голова міської організації «Блок Петра Порошенка «Cолідарність»:
- У будь-якій діяльності я керуюся принциповістю, чесністю, почуттям власної гідності та великої відповідальності за доручену мені справу. Я повністю віддаватиму свої сили й знання на вирішення найважливіших проблем життєзабезпечення міста.
Першочергово, що потрібно зробити новообраному депутатському складу міської ради, це об’єднатися. Для цього необхідно відкинути зайві політичні амбіції, відмовитися від політичного популізму, радикалізму і всього того, що буде заважати згуртуванню навколо роботи на громаду.
Ми маємо всі без винятку зрозуміти, що час для порожніх балачок пройшов, настав час працювати. Думаю всі розуміють, що працювати є над чим. Як на мене, пріоритетним має стати робота зі створення нових робочих місць, формування та реалізації різних програм, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, підтримки соціально незахищених верств тощо.
Безперечно, успіх будь-якої справи залежить від ефективної співпраці. Проте я переконаний, що спільними зусиллями ми збудуємо розвинене, комфортне європейське місто.

Валерій СлободянВалерій Слободян, №1 у списку партії «Відродження»:
- Я не сидів і не чекав, коли закінчаться вибори і мене хтось приведе до міської ради. Ми всі разом працювали на дільницях і знаємо проблеми нашого міста, бо особисто зустрічалися з кам’янчанами, які нам вказували на різні недоліки. Тому, маючи дорожню карту міста, будемо вирішувати людські проблеми. Центр міста за останні роки вдалося причепурити, тепер потрібно кинути сили на околиці, де залишається погано розвинена інфраструктура. Буду робити все, щоб політика на сесіях була зведена нанівець, щоб депутатський корпус займався господарськими питаннями, а не політичними чварами. Нам у місті потрібен затишок і розвиток. Жалкую, що до обласної ради із запланованих шести мандатів ледь натягнули один. Зрозуміло, що одній людині досить важко буде виконувати представницькі функції міста, та попри все заплановані питання постараємося провести через обласну раду.

Андрій КонюшенкоАндрій Конюшенко, №1 у списку партії «За конкретні справи»:
- Я будівельник, тому в цих питаннях добре розбираюся і знаю, що потрібно, щоб кам’янчанам комфортно жилося. Слід навести лад у сфері ЖКГ, зокрема, розробити систему ремонту житлових будинків. Враховуючи важкий економічний час, варто запровадити енергозберігаючі технології - це термоізоляція будинків, ремонт покрівлі та вентиляційної системи. Адже економія тепла - це раціональне використання енергоресурсів та заощадження коштів кам’янчан. Провести благоустрій міста, тобто попрацювати над ланшафтним дизайном скверів та дитячих майданчиків. Також намагатися вирішити болюче питання ремонту внутрішньодворових проїздів та робити все можливе для наповнення міського бюджету.
Команда «Конкретних справ» нині розробляє детальний план конкретних дій у місті.
 
Олег ТкачОлег Ткач, голова міського осередку партії ВО «Батьківщина»:
- Я буду відстоювати в міській раді інтереси кам’янчан. Кількісний склад депутатів зменшено, тому першочергово потрібно попрацювати над структурою депутатських комісій, можливо, навіть деякі об’єднати. Також переглянути кількісний склад виконкому. Чітко визначитися із секретарем міської ради, щоб була конкретна, збалансована робота. 


Михайло ПосіткоМихайло Посітко, голова міського осередку партії ВО «Свобода»:
- Разом із фракцією «Свобода» відстоюватимемо в раді верховенство права, ухвалюватимемо рішення лише за Законом, у прозорий і публічний спосіб. Оскільки депутат міської ради представляє інтереси громади, то вся діяльність посадових осіб, депутатського корпусу має відбуватися в постійному діалозі-консультаціях із громадою. Ми станемо тим щитом, що захищатиме простого кам’янчанина, підприємця, бюджетника, пенсіонера. Готові до співпраці з тими депутатами, які не «дорвалися до корита», а працюватимуть на  благо нашого міста.

Андрій ДюднєвАндрій Дюднєв - голова партії «УКРОП»:
- Єдине, що можу сказати, буду працювати з чистою совістю. Я людина нова у політиці, але це не мінус, а швидше плюс.


Борис ЦвігунБорис Цвігун - №1 в списку "Народної партії":
"Кожена людина повинна встати і подумамв чого доброго я не зробив для громади камянця. Максимально сприяти міському голові та виконкому у роботі, зокрема щодо створення нових робочих місць. А це розвиток промисловості, економіки, споживчого ринку, що дасть наповненя міскьго бюджету.
Зробити усе для того аби Кам’янець став містом курортом.   

Анатолій ГуромаАнатолій Гурома - №1 у списку Радикальної партії Ляшка:
"Буду усе робити щоб місцева влада звернула увагу на малозабезпечених, пенсіонерів, аби хоча б трішечки полегшити їхнє життя.
Вестиму боротьбу з чиновництвом, але не з чиновниками. Планую прикласти руку до переформатування міськвиконкому, тобто там мають працювати лише професіонали, а не кум, брат, сват".

Валерій ГордійчукВасиль Гаврилюк - голова партії "Рідне місто".
На жаль, з кандидатом №1 нам не вдалося зв’язатися, проте коментар нам дав його однопартійєць депутат минулого скликання і цього Валерій Гордійчук:
"Я пішов до міської ради щоб камянчанам було тепло, щоб добитися зниження тарифів до помірних цін та робитиму все для підвищення надання якісних послуг."

Теги: міська рада, вибори-2015, депутати

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.