Перейти на мобільну версію сайту


21.10.2016

З АВТОБУСАМИ, КНИГАМИ І СПОРТКОМПЛЕКСОМ

спорткомплексПід час внесення змін до обласного бюджету депутати вділили грошей для Кам’янеччини.

Вчора пройшла 8-ма сесія обласної ради, під час якої депутати розглянули чимало депутатських запитів, внесли зміни до різних соціально-важливих програм та обласного бюджету на 2016 рік.

Чимало коштів отримали освітяни, зокрема, 2 млн 700 тис грн у вигляді освітньої субвенції дісталося порівну Гуменецькій та Китайгородській об’єднаній громаді на придбання шкільних автобусів.

Нагадаємо, Гуменецька ОТГ за кошти сільського бюджету вже придбала один шкільний автобус, нинішні 1 млн 50 тис. грн підуть на придбання ще одного, адже в поточному році здійснено оптимізацію Супрунківської ЗОШ. Наразі проведено процедуру держзакупівель, а з бюджету ОТГ виділено 450 тис. грн.

За принципом співфінансування 70х30% дістанеться шкільний автобус і Китайгородській громаді. Як повідомив її очільник Юрій Безродний, в поточному році призупинено діяльність Демшинської ЗОШ І-ІІ ст. та планується підвозити 30 учнів. Наразі з бюджету ОТГ на придбання автобуса виділено 450 тис. грн.

61,6 тис. грн депутати спрямували на капітальний ремонт системи опалення Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

За кошти обласного бюджету придбають підручники для учнів 4 та 7 класів заклади, що мають обласне підпорядкування, зокрема Орининська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. (16,1 тис. грн), Кам’янець-Подільський БРНЦ (18,3 тис. грн), Кам’янець-Подільська спеціальна школа-інтернат (24,2 тис. грн) та учнів 1-11 класів спеціалізованої школи-інтернат «Славутинка» (205,9 тис. грн).

Найбільше цієї сесії пощастило «Славутинці», яка нарешті розпочне будівництво довгоочікуваного спортивного залу з басейном та котельнею. Для цих потреб народні обранці виділили перший транш у 8 млн. грн. «Славутинка» - заклад нового типу, всього за кілька років кількість учнів тут зросла вдвічі (із 150 до 306).

- Протягом останніх років було проведено значну роботу з оновлення матеріально-технічної та навчальної бази, - каже директор школи Олена Козлова. - Зокрема, проведено капітальний ремонт навчального корпусу та їдальні, оновлено навчально-методичне обладнання. Разом з цим, у школі відсутній спортивний зал, тому у поточному році заплановано провести земляні роботи, влаштування фундаменту, стін, перекриття та зведення даху. Водночас, навчальний заклад опалюється від міських теплових мереж. Для економії бюджетних коштів та впровадження енергозберігаючих заходів є необхідність в будівництві власної котельні. 

Ще 135 тис грн депутати виділили на виготовлення ПКД для проведення реконструкції побутового корпусу з добудовою і надбудовою в навчальний корпус початкової школи в «Славутинці», де розміститься 8 навчальних кабінетів для учнів 1-4 класів (дві паралелі), санвузли та інші допоміжні приміщення.

Теги: сесія облради, спорткомплекс

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.