Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2018

«ЄВРОБЛЯХАМ» ЗНИЗИЛИ АКЦИЗ

мельничЗ ранку 11 липня десятки водіїв з автомобілями на іноземній реєстрації розпочали мітинг в урядовому кварталі столиці. Їх основна вимога – розгляд Радою законопроектів про розмитнення автомобілів на «євроблях». Враховуючи важливість розгляду зазначених документів та для зняття соціальної напруги депутати внесли у порядок денний останнього дня восьмої сесії Верховної Ради відповідні зміни. 13 липня народні обранці проголосувати за законопроекти, що дозволять знизити акцизи на розмитнення автомобілів та посилити відповідальність за використання нерозмитнених авто.

Народний депутат України Володимир Мельниченко ще під час мітингу власників таких автівок висловив небайдужість до ситуації, яка склалась навколо цієї проблеми та зазначив, що підтримуватиме даний законопроект до повного його прийняття.

А вже на першому пленарному тижні нової сесії будуть розглядати законопроекти у яких буде знижено акциз, запровадженно коефіцієнт, що буде залежати від об'єму двигуна та від віку автомобіля. Для власників автівок на іноземній реєстрації буде набагато простіше розмитнювати авто, адже за порушення митних правил запровадять відчутні штрафи. Найбільш вигідно буде купувати автівки віком до 10 років, щоб Україна не перетворювалася на звалище старих авто.

Відповідні зміни мають також бути внесені до Податкового та Митного кодексів. Слід відмітити, що зазначені законопроекти передбачатимуть зменшення розміру податку з авто, скасування заборони на митне оформлення машин, що не відповідають екологічному стандарту Євро-5, а також посилення контролю за переміщенням і використанням транспорту, зареєстрованого в інших державах.

«Потрібна була реакція людей, щоб питання яке не могло вирішитись довгий час розпочало шлях до логічного завершення. Адже це питання стосується багатьох громадян України і потребує законодавчого затвердження. 

Ми плідно попрацювали під час цієї сесії, результатом було прийняття ряду антикорупційних та економічних законів, закону про національну безпеку. На початку наступного засідання ми маємо прийняти законопроект щодо розмитнення автівок на іноземній реєстрації. Це буде важливо для багатьох громадян України.

Рада приймає закони, які мають працювати на користь держави та всім її громадянам.» – резюмував нардеп.


Теги: Володимир Мельниченко, акциз для "євроблях"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.