Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2019

ЯКІСНІЙ МЕДИЦИНІ БУТИ

МельниченкоСьогодні реформування українського суспільства відбувається в усіх сферах життєдіяльності. Однією з ключових є медична реформа. Народний депутат України Володимир Мельниченко завжди підтримує ініціативи, які спрямовані на покращення життя українців. Він був серед тих народних обранців, хто 14 листопада 2017 року проголосували за ухвалення закону «Про підвищення доступності і якості медичного обслуговування в сільській місцевості». Це дало старт програмі Президента України «Доступна медицина». 

За кошти державного бюджету заклади охорони здоров’я почали отримувати нове матеріально-технічне оснащення, медицина стає сучасною та доступною. У рамках цієї програми, за словами Володимира Мельниченка, в Кам’янець-Подільському районі розпочалося будівництво трьох амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Вихватнівці (5 млн 904 тис. грн), Шутнівці (6 млн 135 тис. грн), Голосків (6 млн 271 тис. грн). У цьому році більшість із них буде введена в експлуатацію. Також нещодавно вдалося отримати три автомобілі для потреб нашого району, а це, до речі, найбільша кількість машин зі всіх інших адміністративних одиниць Хмельницької області. 

Володимир Володимирович як представник державної влади 14-15 лютого вручив нові автомобілі Вихватновецькій АЗПСМ (Китайгородська ОТГ), Шутновецькій АЗПСМ (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ) та Голосківській АЗПСМ (Гуменецька ОТГ). Ці транспортні засоби значно сприятимуть підвищенню доступності медичного обслуговування до населення та створенню умов для швидкої та кваліфікованої допомоги.

Як зазначив Володимир Мельниченко: «Те, що нам вдалося розпочати будівництво сучасних амбулаторій за державний кошт та передати зручні спеціальні автомобілів для потреб громад, є свідчення того, що медична реформа приносить позитивні зміни. У сільській місцевості живе близько 30% населення нашої країни. Буду й надалі докладати зусилля, щоб жителі нашого округу отримували й інші переваги, які надає програма «Доступна медицина». Суть цієї програми можна передати декількома словами – не має різниці, де ви проживаєте – у місті чи селі, всі мають отримувати якісне медичне обслуговування».

Отже, будівництво трьох сучасних амбулаторій та передані нові автомобілі сприятимуть поліпшенню якості надання медичних послуг у сільській місцевості. Будемо й надалі працювати над покращенням життя в нашому окрузі.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, якісна медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.