Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

ЯК ДЕПУТАТИ РОЗДАЛИ ЗЕМЛЮ НА АЛЕЇ «ПІВНІЧНА»

На диво сесія міської ради 5 липня пройшла без гучних ексцесів. Депутати затвердили низку проектів, з яких найбільше обговорювали ті, що стосуються бюджету міста, економічного розвитку, міжнародного співробітництва і, як завжди, земельні.

Міська-сесіяНародні обранці затвердили заявку на отримання грантової допомоги від Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) для впровадження енергоефективних заходів із капітального ремонту системи теплозабезпечення та гарячого водопостачання в ДНЗ №2 «Гномик». Розглянули також питання співпраці з німецькими інвесторами, зокрема щодо будівництва комплексу з кондиціювання насіння сільськогосподарських культур. Ціна проекту 189 млн. грн. Також ТОВ «КВС-Україна» бере пайову участь у створені й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. КВС планує витратити 13 млн грн на благоустрій та озеленення території та облаштувати під’їзні шляхи до підприємства.

Одноголосними вони були як у питанні присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» (посмертно) учаснику АТО, заступнику командира військової частини А3479 з озброєння Андрію Кухару так і в доплаті дітям загиблих в АТО по 3 тис грн на рік (42 тис. грн) та двом Почесним громадянам міста - Тамарі Сосновській і Віталію Трушеву по тисячі гривень щомісяця.

Також не оминули депутати питання підняття тарифів. Було створено робочу групу, яка на наступну сесію підготує текст звернення до Кабміну щодо звільнення від сплати ПДВ комунальні підприємства, які надають житлово-комунальні послуги; до Прем’єра – про виділення коштів на капітальний ремонт автомобільних доріг державного значення, які співпадають із міжнародною трасою «Васьковичі-Порубне»; до керівництва держави загалом – з приводу економічно необґрунтованого підняття ціни на газ для населення.

Розглядалося клопотання керівництва харчового коледжу щодо прийняття в комунальну власність недобудованого спорткомплексу. Депутати погодили це питання, адже потрібно негайно переводити ДЮСШ №2, дах якої протікає, в іншу будівлю, а приміщення недобудованого спорткомплексу індустріального коледжу, яке планували реконструювати. За оцінкою експертів, час зруйнував так, що вже не підлягає відновленню.

Серед понад 200 земельних питань знайшлися й дивні. Пан Мельник просив дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Драй-Хмари за мотобольним полем, та, як з’ясувалося, чоловік хоче територію на стадіоні, яка зайнята під запасне футбольне поле.

Міська-сесія1Наполегливо лобіюється питання дерибану зеленої зони вул.Північна. З обидвох сторін зеленої зони розташовані домоволодіння, так саме, як і проїжджа частина, але хтось вирішив, що ця територія має належати лише непарним номерам домогосподарств, власники яких перегородили проїзд, а інші цього не змогли зробити через те, що тією смугою рухається ввесь міський транспорт. Хоча слід було зробити односторонній рух, щоби розвантажити транспортне сполучення.

Крім того, незрозуміло, чому депутати наліво й направо роздають рекреаційні землі?!

Як повідомив голова земельної комісії Валерій Слободян, була заборона виконкому, тобто є рішення від 5 листопада 2015 р. за №1207 про перелік зелених (рекреаційних) зон міста під робочою назвою «Алея Північна». Її місце розташування - придорожна зелена зона вул.Північна від Суворова до Чапаєва.

Отже, законодавець і виконавець, як ліва і права рука, не знають, хто що і в якій черзі робить. Хоча ще раніше була пропозиція одного із зацікавлених депутатів роздати всю алею мешканцям. Такі настрої були й серед інших лобі-депутатів. Проте нині питанням відміни сесійних рішень щодо виділення земельних ділянок на алеї «Північна» має зайнятися прокуратура.


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.