Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

ВИЗНАЧИЛИСЯ, КОМУ КУДИ

Друге пленарне засідання першої сесії сьомого скликання відбулося вчора 19 листопада.
Цього разу депутати мали обрати заступника голови райради, створити постійні комісії та обрати їхніх голів і персональний склад; утворити президію райради та створити робочу групу з розробки проектів регламенту райради та Положень про постійні комісії і президію районної ради.

Відповідно до закону, кандидатуру заступника може пропонувати лише голова райради, а депутати, відповідно, можуть підтримати її чи ні шляхом таємного голосування.

Новий очільник ради Борис Бец запропонував обранцям підтримати кандидатуру Віктора Кривака, який балотувався сесія райрадидо райради від ВО «Батьківщина» та працював на посаді радника голови райради.
Із 34 депутатів, присутніх на пленарному засіданні, 32 пдтримали кандидатуру Віктора Миколайовича.

Кількість постійних комісій, які діють при районній раді, депутати вирішили скоротити на половину - замість раніше існуючих 10 залишилося лише п’ять.

Постійну комісію з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів очолив Петро Мосендз. Також до складу комісії увійшли Валентина Атаман, Сергій Богачик, Віктор Єрменчук та Діана Прокопова.

Постійну комісію з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності на чолі з Віталієм Шевчуком сформували депутати Ігор Антимис, Олексій Бараковецький, Ігор Гай, Олександр Гінзеровський, Микола Жоган, Віталій Завадський, Олександр Кирилюк, Петро Середа, Ніна Скавренюк, Василь Сукач та Сергій Тимчук. До постійної комісії з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки, яку очолила Віта Горохоліська, увійшли Олександр Боршуляк, Віталій Бурбан, Сергій Прокопов, Руслан Сендзюк, Олег Федорченко та Віктор Чорний.

Постійну комісію з питань будівництва, ЖКГ та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку на чолі з депутатом Сергієм Самсонюком сформували Іван Громик, Світлана Лайтер, Ігор Фурман та Олександр Чілійчук.

До складу постійної комісії з питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення, яку очолила Наталія Нікітіна, увійшли Петро Грицик, Ілона Добросельська та Анатолій Ломніцький.

Наостанок депутати проголосували за колег Віталія Бурбана, Віту Горохолінську, Івана Громика, Світлану Лайтер та Віктора Кривака, які займуться питанням впорядкування регламенту.

Теги: сесія райради, Борис Бец, Віктор Кривак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.