Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2019

ВИБОРИ, РЕКОРДНІ ЗА КІЛЬКІСТЮ

vibori144 кандидати у президенти України візьмуть участь у виборах-2019. Ще 47 кандидатам ЦВК відмовила. Претенденти на крісло президента могли подавати документи до Центрвиборчкому до 3 лютого, а реєстрація завершилася 8 лютого. Президентські вибори-2019 стали рекордними за кількістю кандидатів у президенти. До цього рекордним був 2004 рік, коли за президентське крісло змагались 26 осіб.

31 березня відбудеться перший тур голосування. Його офіційні результати повинні повідомити до 10 квітня. Якщо буде прийнято рішення про проведення другого туру, то він відбудеться 21 квітня.

Пропонуємо вашій увазі остаточний список кандидатів у президенти.

балашов1. Геннадій Балашов, 57 років, лідер партії «5.10».
Народився і здобув освіту економіста у Дніпрі (колишній Дніпропетровськ). Був депутатом ВРУ у 1998-2002 рр. 2014 р. створив і очолив партію «5.10». Бізнесмен.

безсмертний2. Роман Безсмертний, 53 роки, лідер партії «+380».
Народився на Київщині, закінчив історичний факультет Київського педагогічного університету ім.Драгоманова. Колишній депутат парламенту і посол України у Білорусі.

богомолець3. Ольга Богомолець, 52 роки, самовисуванка.
Народилася у Києві, за фахом лікар. Брала участь у виборах президента в 2014 році, отримала 2% підтримки виборців. На дочасних виборах до парламенту стала депутатом від БПП.

богословська4. Інна Богословська, 58 років, самовисуванка.
Народилася у Харкові, закінчила Національну юридичну академію ім.Я.Мудрого. Із 2007 по 2013 рік входила до фракції Партії регіонів у парламенті. Була заступником міністра юстиції, головою Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва.

бойко5. Юрій Бойко, 60 років, лідер «Опозиційної платформи – За життя», самовисуванець.
Народився на Донеччині, освіту здобув у Москві, за фахом – хімік-технолог. Був одним із очільників Партії регіонів, також міністром енергетики та віце-прем'єром в уряді Миколи Азарова. Депутат парламенту, очолює фракцію «Опозиційного блоку».

бондар6. Віктор Бондар, 43 роки, лідер партії «Відродження».
Народився в Ленінграді, закінчив юридичну академію України ім.Я.Мудрого і «Київський політехнічний інститут». Очолював Дніпропетровську ОДА, був заступником голови Державної митної служби України. З 2015 р. – голова партії «Відродження». Депутат парламенту.

Ващенко7. Олександр Ващенко, 57 років, лідер ГО «Влада народу», самовисуванець.
Народився на Дніпропетровщині, навчався в Дніпропетровському національному університеті. Є головою правління ГО «Влада народу», президентом Міжнародного центру економіки і права. Має міжнародну телерадіокомпанію «АВІ ТІВІ»

вілкул8. Олександр Вілкул, 44 роки, кандидат від партії «Опозиційний блок – Партія миру і розвитку».
Народився у Кривому Розі, закінчив Криворізький технічний університет за спеціальністю гірничий інженер. Депутат парламенту від Партії регіонів з 2006 р. Був головою Дніпропетровської ОДА, віце-прем'єр-міністром в уряді Азарова. Депутат парламенту.

габер9. Микола Габер, 58 років, самовисуванець.
Народився на Одещині, закінчив Одеський національний університет ім. Мечникова, за освітою біолог. У 1998 році створив та очолив Патріотичну партію України.

гнап10. Дмитро Гнап, 41 рік, кандидат від партії «Сила людей».
Народився на Донеччині, закінчив філософський факультет Київського національного університету ім.Шевченка. У 2012 р. створив агентство журналістських розслідувань «Слідство.Інфо», а з 2013 року є керівником цього проекту на телеканалі Громадське ТБ.

гриценко11. Анатолій Гриценко, 61 рік, лідер партії «Громадянська позиція».
Народився на Черкащині, навчався у суворовському училищі, потім – у Київському вищому військовому авіаучилищі. Колишній міністр оборони в урядах трьох прем'єрів: Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича.

данилюк12. Олександр Данилюк, 37 років, голова «Цент­ру оборонних реформ», самовисуванець.
Народився в Києві, навчався в Київському національному економічному університеті за фахом «Правознавство». Брав активну участь в акціях «Україна вставай!» та «Україна без Кучми». 2010 р. оголосив себе організатором «Податкового майдану». Тоді ж став координатором громадянського руху «Спільна справа».

деревянко13. Юрій Дерев'янко, 45 років, один з лідерів партії «Воля».
Народився на Івано-Франківщині, закінчив Київський економічний університет. У 2012 та 2014 роках виграв вибори до парламенту у мажоритарному округу на Прикарпатті. Деякий час входив до фракції «Самопоміч». Депутат парламенту.

добродомов14. Дмитро Добродомов, 42 роки, самовисуванець.
Народився у Львові, закінчив електромеханічний факультет університету «Львівська політехніка», згодом – факультет післядипломного навчання науково-педагогічних працівників Львів­сь­кого національного університету за спеціальністю «Журналістика». 2012 р. – генеральний директор телеканалу ZIK. Депутат парламенту

журавльов15. Василь Журавльов, 49 років, лідер партії «Стабільність».
Народився в Маріуполі. Вивчав банківську справу в Міжнародному слов'янському університеті в Харкові. Голова Федерації футболу Маріуполя.

зеленський16. Володимир Зеленський, 40 років, кандидат від партії «Слуга народу».
Народився у Кривому Розі, закінчив юридичний факультет філіалу Київського національного економічного університету ім.Гетьмана. У 2017-му мін'юст зареєстрував партію «Слуга народу», яка через рік висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти. Актор, шоумен.

каплін17. Сергій Каплін, 39 років, лідер Соціал-демократичної партії.
Народився на Полтавщині, закінчив Київський національний університет ім.Шевченка. У 2015 році створив Партію простих людей, а в 2016-му перейменував її у Соціал-демократичну партію. Депутат парламенту.

кармазін18. Юрій Кармазін, 61 рік, самовисуванець.
Народився на Черкащині, закінчив юридичний факультет Одеського національного університету ім.І.І. Мечникова. У 2016 р. був одним зі співорганізаторів платформи «Революційні праві сили», яка серед іншого закликала до «третього майдану». Колишній депутат парламенту.

кива19. Ілля Кива, 41 рік, кандидат від Соціалістичної партії України.
Народився на Полтавщині, має освіту педагога та юриста. Колишній керівник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції У 2017 р. оголосив, що очолив Соціалістичну партію України, у той час як навколо лідерства в СПУ тривалий час тривають суперечки.

корнацький20. Аркадій Корнацький, 65 років, самовисуванець.
Народився на Миколаївщині, закінчив факультет економіки та права Університету дружби народів імені Патріса Лумумби в Москві, де здобув освіту за спеціальністю «міжнародне право» і «Перекладач англійської мови». Депутат парламенту від БПП.

кошулинський21. Руслан Кошулинський, 49 років, заступник голови партії «Свобода».
Народився у Львові, закінчив кооперативний технікум та Тернопільський економічний університет за спеціальністю «Право». Протягом року воював у зоні АТО, депутат Львівської міськради.

кривенко22. Віктор Кривенко, 37 років, лідер Народного руху України.
Народився на Дніпропетровщині, за фахом фінансист та юрист, закінчив кілька вищих навчальних закладів. Став депутатом парламенту від партії «Самопоміч», згодом очолив НРУ. Депутат парламенту.

кривонос23. Сергій Кривонос, 49 років, кандидат від партії «Воїни АТО».
Народився 1970 р. Має військову освіту та державного управлінця. Був командиром полку спецпризначення, розташованого у Хмельницькому. Також обіймав керівні посади у командуванні сухопутних та аеромобільних військ.
З січня 2016 р. – перший заступник командувача Сил спецоперацій Збройних сил України.

купрій24. Віталій Купрій, 45 років, самовисуванець.
Народився на Дніпропетровщині, закінчив кілька вишів за спеціальностями економіст, перекладач та юрист. Очолює ГО «Всеукраїнське об'єднання правників «Маємо Право!». Депутат парламенту.

литвиненко25. Юлія Литвиненко, 42 роки, самовисуванка.
Народилася на Дніпропетровщині, закінчила факультет журналістики Дніпропетровського національного університету. З травня 2018 року працює на каналі «Прямий». Телеведуча.

ляшко26. Олег Ляшко, 46 років, лідер Радикальної партії.
Народився у Чернігові, закінчив Харківський державний педуніверситет та Київський університет ім. Шевченка за спеціальністю «міжнародний бізнес». Двічі проходив до Верховної Ради за списком БЮТ. З 2012 р. очолює Радикальну партію. Депутат парламенту.

мороз27. Олександр Мороз, 74 роки, голова Соціалістичної партії Олександра Мороза.
Народився на Київщині, закінчив Українську сільськогосподарську академію та Вищу партшколу при ЦК КПУ. Колишній голова парламенту.

мураєв28. Євген Мураєв, 43 роки, лідер партії «Наші».
Народився на Харківщині, має економічну та юридичну освіти, двічі обиравася до Верховної Ради. Депутат парламенту.

наливайченко29. Валентин Наливайченко, 52 роки, лідер партії «Справедливість».
Народився у Запоріжжі, закінчив Київський національний університет ім.Шевченка за спеціальністю перекладач англійської мови. Колишній голова Служби безпеки України.

насіров30. Роман Насіров, 39 років, самовисуванець.
Народився у Чернігові, має освіту економіста та юриста. Керував Державною продовольчою зерновою корпорацією України. Колишній голова Державної фіскальної служби України.

новак31. Андрій Новак, 46 років, член партії «Патріот».
Народився в Києві. Навчався в аспірантурі Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України, захистив дисертацію в КНУ ім.Шевченка. Був радником двох прем'єр-міністрів України – Юлії Тимошенко і Юрія Єханурова. Проректор Європейського університету.

носенко32. Сергій Носенко, 49 років, самовисуванець.
Народився в Києві, закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю комп'ютерні науки та Українську академію зовнішньої торгівлі. Голова ГО «Розвиток», економіст.

петров33. Володимир Петров, 38 років, самовисуванець.
Народився в Одесі, закінчив Криворізький технічний університет за спеціальністю «Гірничий інженер». Блогер. Наразі перебуває під домашнім арештом через можливу причетність до нещодавнього «Tinder-скандалу», коли студентка КПІ звинуватила начальника відділу департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка у домаганнях і погрозах.

порошенко34. Петро Порошенко, 53 роки, самовисуванець.
Народився на Одещині, закінчив факультет міжнародних відносин Київського національного університету ім.Шевченка. Президент України. На дострокових виборах 2014 року переміг у першому турі голосування, одержавши майже 55% голосів виборців.

ригованов35. Руслан Ригованов, 45 років, самовисуванець.
Родом із Горлівки Донецької області, керівник «Севастопольського морського рибного порту» та Комітету у справах вимушених переселенців.

садовий36. Андрій Садовий, 50 років, лідер партії «Самопоміч».
Народився у Львові, освіту здобув в університеті «Львівська політехніка». Міський голова Львова з 2006 року. У грудні 2012 р. очолив партію «Самопоміч».

скоцик37. Віталій Скоцик, 47 років, самовисуванець.
Народився на Рівненщині, освіту здобув в Українській сільськогосподарській академії. Має ступінь доктора економічних наук. Економіст, колишній голова Аграрної партії України.

смешко38. Ігор Смешко, 63 роки, самовисуванець.
Народився на Черкащині, має військову та юридичну освіти. Був військовим аташе України у США, начальником головного управління розвідки Міноборони, заступником секретаря РНБО. Колишній голова СБУ, лідер ГО «Сила і честь».

соловйов39. Олександр Соловйов, 45 років, лідер партії «Розумна сила».
Він родом з Покровська Донецької області. 20 років прослужив у правоохоронних органах, має звання полковника міліції.

тарута40. Сергій Тарута, 63 роки, лідер партії «Основа».
Народився у Донецькій області, має освіту інженера та менеджера зовнішньоекономічної діяльності. Голова наглядової ради «Української гірничо-металургійної компанії», президент донецького футбольного клубу «Металург». Екс-голова Донецької ОДА. 2017 р. створив і очолив партію «Основа». Депутат парламенту.

тимошенко41. Юлія Тимошенко, 58 років, лідер партії «Батьківщина».
Народилася у Дніпропетровську, закінчила університет за спеціальністю інженер-економіст. 1999 р. створила ВО «Батьківщина». Колишній прем'єр-міністр України. Депутат парламенту.

тимошенко-242. Юрій Тимошенко, 57 років, самовисуванець.
Народився у селищі Дивне, що в Ставропольському краї (Росія). Закінчив Івано-Франківське кооперативне професійно-технічне училище за спеціальністю продавець-консультант. Депутат парламенту.

шевченко43. Ігор Шевченко, 48 років, самовисуванець.
Народився у Кіровоградській області, закінчив Київський інститут міжнародних відносин. Колишній міністр екології. Юрист.

шевченко-244. Олександр Шевченко, 47 років, кандидат від партії «Укроп».
Народився на Івано-Франківщині, закінчив Чернівецький університет ім.Федь­ковича за спеціальністю «Радіотехніка». Депутат парламенту.


Теги: вибори Президента України 2019

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.