Перейти на мобільну версію сайту


29.08.2014

ВИБОРИ - НА СТАРТ!

28 серпня в Україні стартували виборча кампанія з обрання депутатів до Верховної Ради України VIII скликання. Відповідний указ Президент України Петро Порошенко опублікував 27 серпня. Нинішній склад Верховної Ради буде чинним до моменту прийняття вибори.jpgприсяги новообраними депутатами.  
26 жовтня українці оберуть склад нового парматенту. Вибори, як і минулого разу проходитимуть за змішаною системою - мажоритарною та партійною.
Жителі анексованого Криму зможуть проголосувати на материковій частині України, щоправда, тільки за партію. Депутатів-мажоритарників вони не матимуть змоги обирати. Таким чином по мажоритарці не буде заповнено 12 кримських округів.
У зоні проведення АТО в Луганській та Донецькій областях законом передбачено проведення виборів, відповідно в 11-ому та 21-му округах. Разом з цим, переселенці матимуть змогу взяти участь у виборах в інших регіонах, але як і кримчани також зможуть проголосувати лише за кандидатів за партійними списками. Загалом, у цей парламент пройде 438 депутатів із 450 можливих. Висунення кандидатів в нардепи починається з 28 серпня і триватиме до 25 вересня.
За розрахунками ЦВК, для організації, підготовки і проведення позачергових виборів народних депутатів необхідно 986 млн грн, які будуть виділені з резервного фонду Держбюджету.

Теги: вибори-2014

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.