Перейти на мобільну версію сайту


25.12.2015

ВРУЧИЛИ ПОРТФЕЛЬ, СТВОРИЛИ КОМІСІЇ, ВІДПРАВИЛИ ОБУРЕННЯ

23 грудня відбулася 4-та пачергова сесія 7-го скликання. За традицією перед початком сесійного засідання міський голова нагородив відзнакою «Честь і шана» бійців АТО Сергія Бруска, Олександра Дзісяка, Станіслава Чопика, Віталія Галіцина.

Цього разу на порядку денному було понад чотири десятки питань, з яких 12 - земельні. До речі, за них як ніколи всі сесія міськрадибули одностайними.

Наші обранці створили депутатський клуб, але дебати розгорнулися навколо кандидатури презедента клубу. Анатолій Качуровський взяв самовідвід, давши дорогу молодим. Фракція ВО «Свобода» запропонувала кандидатуру однопартійки Олени Мазій, а з «Відродження» висловили пропозицію довірити цей портфель досвідченому депутату Андрію Гамалію, за якого й проголосувала переважна більшість.

Заяву депутата від «Свободи» Геннадія Бенкендорфа про складання депутатських повноважень, за його словами, через проблеми зі здоров’ям і порадою лікаря, депутати відхилили, мовляв, про що думав, коли балотувався. Напевне, потрібно запровадити до пакету документів, які подаються для виборчих перегонів, довідку про відсутність інвалідності і про стан здоров’я, щоб під час сесійних суперечок, не дай Боже, не було летального випадку, або під час спілкування з виборцями - коми.

Депутати проголосувала за затвердження соціальних та економічних програм, прийняли в комунальну власність спортивні майданчики зони відпочинку мікрорайону Жовтневий та парку відпочинку, що на Шевченка, 20. Також було затверджено склади комісій з питань нагородження, з розгляду питань встановлення меморіальних дошок, топонімічної. Проте навколо комісії з відбору програм фінансування з міського бюджету розвитку розгорілися пристрасті, зрештою до складу додали ще чотирьох депутатів, їх нароховується аж 17.

Також сперечки були навколо питання встановлення коєфіцієнту за сплату оренди землі, зокрема, це стосувалося «Сільмашу», який практично не працює, а землі в оренді має багато. Від надання пільги місто може втратити більше мільйона гривень до міського бюджету. Депутати вирішили це питання відправити на доопрацювання.
Валерій Слободян зачитав звернення до Президента України та Верховної Ради щодо відповідальності і відставки Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Схожу заяву запропонувала міська фракція ВО «Свобода». Народні обранці були одностайними у висловленні недовіри прем’єр-міністру.

Приємну новину, яка надійшла від нардепа Володимира Мельниченка, сповістив міський голова - тягар фінансування навчальних закладів майже знятий. Тобто, лише на 50% місто має фінансувати профтехучилище, а коледжі перейдут до обласного й державного бюджету. Також не перейдуть на обласне фінансування медичні заклади широкого профілю, інакше могло би погіршитися надання медичної допомоги кам’янчанам.
На завершення сесії депутати написали звернення до вищої влади та «Укрзалізниці» про недопущення підняття ціни у 15% на перевезення вантажів.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.