Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО. З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Дмитро ЖЕЛІЗНИК, голова районної профспілки працівників освіти і науки України.
Шановні краяни! Через два дні ми з Вами безпосередньо братимемо участь у дострокових парламентських виборах народних депутатів Верховної Ради України. Буду небагатослівним. Я закликаю Вас підтримати і проголосувати за кандидатуру Володимира Мельниченка. Чому? Маємо прекрасний і позитивний досвід нашої спільної з ним роботи у 193 виборчому окрузі.

Володимир Володимирович разом з місцевою владою і громадянами доклав чимало зусиль для розвитку економіки та гуманітарної сфери округу. Матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, охорони здоров’я, газифікація населених пунктів району, капітальний ремонт автомобільних доріг. Чого тільки вартий на сьогодні «тещин язик»! А завдяки народному депутату Володимиру Мельниченку справ зрушилася з місця. 

Енергозберігаючі програми, розвиток благоустрою територій, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, поліпшення транспортного сполучення, оновлення парку комунального транспорту. Володимир Володимирович добросовісно ставиться до виконання своїх депутатських обов’язків. Він не пропустив жодного пленарного засідання Верховної Ради. Навіть, коли там було 4-5 десятків людей. Він поважає людей, які його обрали. Його життєвий принцип: «Можеш – допоможи, маєш – поділись, дав слово – зроби» – відповідає дійсності. Саме тому на звітно-виборчій конференції Кам’янець-Подільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, яка відбулася 14 червня, ми підтримали кандидатуру Володимира Мельниченка.  

Шановні виборці! Коней на переправі не міняють. Віддаймо свої голоси за людину, яку ми знаємо по його добрих справах.

Кланца АндрійАндрій КЛАНЦА, кардіохірург, завідуючий відділенням кардіо- та ендоваскулярної хірургії Хмельницької обласної лікарні, заслужений лікар України.
Я завжди поважав людей слова і діла. Володимир Мельниченко допоміг дуже багатьом людям, які зверталися до нього по допомогу з серцево-судинними захворюваннями. Їм я провів безліч успішних операцій, які проходили успішно. Завжди вчасно реагував на звернення і ніколи нікого не залишав поза увагою. Він не лише допомагав і піклувався про них, але й супроводжував у всіх медичних закладах. Дякуючи його наполегливості, трьом людям зробили пересадку серця. Добитися, аби з державного бюджету для них виділили кошти на такі дороговартісні операції, не так просто. Це величезна сума грошей. Але Володимир Володимирович обійшов з ними в Києві всі необхідні інстанції і на сьогодні вони всі живі і здорові. Він завжди піклується про долю кам’янчан, живе їхніми проблемами. Як посадовець і народний обранець чітко і послідовно веде свою державницьку позицію, підтримує необхідні для життєдіяльності країни реформи. А найголовніше те, що він завжди підтримує ідею формування і розвитку європейської держави. Я бачу лише такого депутата у Верховній Раді.

Валерій СтепанковВалерій Степанович СТЕПАНКОВ, доктор історичних наук, професор.
У кожної людини свій вибір у житті. Знаю Володимира Мельниченка дуже давно та був куратором на його курсі, коли він навчався на історичному факультеті К-ПНУ ім.Івана Огієнка. Пам’ятаю його як дисципліновану, відповідальну, порядну людину, яка ніколи не зраджувала своїм принципам. Був радий, коли його вперше обрали депутатом до Верховної Ради. Спостерігав за його роботою в парламенті і мені, як історику було приємно, як він відстоював інтереси українців. Не пропускав жодного засідання сесії і завжди підтримував курс дієвих для держави реформ.
Кілька років тому я очолював одну з громадських організацій, яка хотіла, щоб на території історичного факультету була відновлена церква. Щоб разом із знанням поруч була духовність. Зіткнулися з проблемою земельної ділянки, тому що це рахується заповідна зона. Обійшов всі інстанції, але бюрократизм взяв своє. Тоді я згадав про Володимира Мельниченка і звернувся до нього за допомогою. Як результат сьогодні не лише студенти і жителі нашого міста, а й туристи мають можливість відвідати нову каплицю – духовний храм науки. Тому я підтримую кандидатуру Володимира Мельниченка на виборах у Верховну Раду!

Віталій ГаліцинВіталій ГАЛІЦИН, учасник АТО.
Війну, як то кажуть, ніхто ніколи не чекає, так як і її наслідків. У 2014 році пішов добровольцем в зону АТО. Отримав важкі поранення, які призвели фактично до втрати зору. Як і будь-яка людина таких наслідків я не чекав. До того ж, аби пройти лікування за пільговою програмою, потрібно було мати статус учасника бойових дій та інваліда війни I групи. Як виявилося, на той час, а це 2015-2016 роки, зробити це було не так просто. Моїми проблемами зайнявся Володимир Мельниченко, який не лише допоміг зробити всі необхідні документи у присвоєнні відповідного статусу інваліда, але й в подальшому, опікуючись мною, посприяв моєму лікуванню в Нью-Йорку, США. За що я йому дуже вдячний. Підтримував і буду підтримувати лише його!

Сергій ЧайкаСергій ЧАЙКА, президент Кам’янець-Подільської міської федерації тхеквондо і хапкідо.
Можу сміливо сказати, що Володимир Мельниченко справжній народний депутат. Ту кількість уваги, яку він приділяє людям, описати неможливо. Як представник спортивної галузі можу сказати те ж саме. Завдяки йому мої вихованці тренуються на новому килимі, який коштує чималих грошей. Також він активно підтримує нас у всіх змаганнях, допомагає у оформленні віз, коли ми їдемо за кордон. З чим би ми не зверталися, Володимир Володимирович завжди допомагає. Для нього здоровий спосіб життя молоді завжди був і залишається у пріоритеті. Особисто я і мої колеги не бачать жодного іншого депутата, який би відстоював наші інтереси в парламенті.

Надія ПідскоцькаНадія ПІДСКОЦЬКА, ректор Університету третього тисячоліття, депутат обласної ради кількох скликань.
Я завжди поважала людей, яким не байдужа доля навколишніх. Коли вони, перш за все, дбають про когось, а не захищають винятково свої інтереси. Одним із таких є Володимир Мельниченко. Людина слова і діла. Високопрофесійний, надійний та принциповий. Саме цими трьома словами я можу охарактеризувати цю людину. Знаю його не один рік і пишаюся здобутками, які він зробив для нашого міста. З кожним роком він, працюючи у Верховній Раді, добився того, щоб максимально субвенцій з державного бюджету можна було залучити в наш округ. Це чималі кошти, яких насамперед, потрібно зуміти добитися. Від себе особисто і від моїх колег-однодумців висловлюємо йому щиру подяку за підтримку територіального центру соціального обслуговування «Турбота». Ми завжди знаходилися під його патронатом і маємо постійну підтримку. Я вважаю, що Володимиру Володимировичу потрібно дати можливість закінчити ті гарні справи, які він почав. І бажаємо йому в третій каденції зробити для людей ще більше. Я кажу «за»!

Наталія РудницькаНаталія РУДНІЦЬКА, вчителька української мови та зарубіжної літератури Кам’янець-Подільської ЗОШ №17, учитель-методист, суперфіналістка (ТОП-10 кращих вчителів) Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 р.
Розвиток освітньої галузі та забезпечення дошкільнят, учнів та вчителів всім необхідним, щоб надавати якісні послуги, завжди мала пріоритетний напрямок у державі. Та через брак коштів робити це не завжди вдається, зважаючи на швидкий темп розвитку та впровадження нових технологій. Проходить постійне реформування, відбуваються зміни. Методика навчання набирає нових обертів. Все це потребує значних витрат на придбання нової техніки, побутового обладнання, меблів, дидактичної бази. На сьогодні ми можемо пишатися тим, що у нас з кожним роком як у дошкільних навчальних закладах, так і у школах цей фонд поповнюється. У цьому велика заслуга народного депутата Володимира Мельниченка. За що ми, як вихователі-дошкільники, так і вчителі закладів загальної середньої освіти, йому щиро вдячні. Розуміємо, що не так просто віднайти кошти на придбання цього всього. Але воно є. Вважаю, що ця людина гідна представляти наш 193 виборчий округ у Верховній Раді!

Емілія ОСББЕмілія МАЗУР, голова Асоціації ОСББ.
Питання житлово-комунального господарства завжди були найбільш болючими. Дороги, міждворові та міжбудинкові проїзди, водопостачання, водовідведення, ремонт ліфтів, облаштування ігровими та спортивними майданчиками тощо. Це ті проблеми, з якими ми, голови ОСББ, зіштовхуємося кожного дня. Вирішити всі проблеми за один раз неможливо. Адже з кожним днем вони накопичуються. Приємно, що маємо такого народного депутата як Володимир Мельниченко, який ніколи не йде осторонь наших питань. Відгукується на кожне наше звернення і по мірі можливості намагається всім допомогти. Як голова асоціації від себе і від моїх колег хочу висловити свої слова вдячності цій людині. Ми будемо голосувати тільки «за». Він єдина гідна людина, яку ми підтримуємо на виборах.

Володимир ГусєвВолодимир ГУСЄВ, голова Кам’я­нець-Подільської міської в Хмельницькій області організації всеукраїнської ГО інвалідів «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ».
Знаю Володимира Мельниченка багато років. Це людина, яка завжди йде назустріч і жодне звернення від нас не залишалося поза увагою. Завжди підтримує чорнобильців, надає посильну допомогу у всьому. Або він або його представники відвідують всі наші заходи. Ліквідатори щороку отримують безкоштовні путівки в санаторії. Я і мій колега з районної організації «Чорнобиль» Микола Малайдах вважаємо, що саме він повинен представляти наш 193 округ у Верховній Раді.

Тетяна ПлохенкоТетяна ПЛОХЕНКО, керівник УТОГ.
Підприємство, в якому ми працюємо, специфічне, адже роботу виконують люди з обмеженими можливостями. Їм не так просто себе реалізувати в будь-якій сфері, тому швейна галузь – це найбільш підходяща для них робота. Та не завжди та продукція, яку ми виробляємо, користується попитом, а це відповідно відсутність заробітної плати та й всього взагалі. 5 років тому ми звернулися по допомогу до Володимира Мельниченка. Він знайшов нам підприємство, для якого ми весь цей час на замовлення шиємо спецодяг. Лише минулого року ми заробили 7,5 млн грн. І завдяки цим коштам наші працівники забезпечені не лише робочими місцям і стабільною заробітною платою. Ми змогли зробити капітальний ремонт у гуртожитку, де вони проживають, обновили приміщення УТОГу та закупили нові швейні машини. Ми безмежно вдячні Володимиру Володимировичу за підтримку і теж підтримуємо його у виборах до Верховної Ради!

НАТАЛЯ ЯКУБОВНаталя ЯкубовськаСЬКА, голова ГО «Сімей загиблих та поранених в АТО».
Особисто від себе хочу сказати, що вдячна народному депутату за його постійну підтримку з самого початку, як загинув мій чоловік. Не всі так уважно ставляться до такої категорії людей як я. На будь-яке прохання він завжди відгукується, щотижня допомагає, і не лише мені, продуктами харчування. Таких людей у нашому окрузі на сьогоднішній день є дуже мало. Тому я ціную його підтримку мене, як вдови, і відповідно підтримую його. Ми всі бачимо результат його роботи і хочемо це відчувати й надалі.

ЧекманВасиль ЧЕКМАН, учасник АТО.
Я житель с.Сокіл. Під час бойових дій отримав важкі поранення внаслідок чого залишився інвалідом. Звичайно, що до такого я не був готовий. Бо самотужки переміщатися я не міг. Вкрай необхідний був електричний візок і ще й навчитися на ньому їздити. Допомоги я ні від кого не чекав, тому що звик розраховувати лише на себе і свої сили. Але тут вийшло зовсім по-іншому, тому що придбання такого візка коштувало грошей, яких у нас з дружиною не було. Допоміг мені в цьому Володимир Мельниченко. Ще й бруківкою облаштував подвір’я перед хатою, щоб мені було зручніше їздити. За що я йому безмежно вдячний. Я знаю, що ця людина чимало допомогла не лише мені, але й багатьом іншим. Вважаю, що саме він є єдиним гідним кандидатом у депутати на нашому 193 окрузі.

Ігор ТітовІгор ТІТОВ, директор ТзОВ «Модуль-Україна».
У 2014 році наше підприємство стояло на межі закриття через брак сировини і тотального зменшення ринку збуту нашої продукції. Сотні людей залишилося б без роботи, в них є сім’ї, батьки, діти. А в наш час знайти роботу зовсім непросто. Тоді я звернувся по допомогу до Володимира Мельниченка. Він сказав, що нічого не обіцяє, але спробує зробити все, щоб підприємство працювало далі. Разом з ним зверталися до представників різної форми влади – від області до столиці. За короткий термін часу ми знову запустилися і працюємо на повну потужність. За це я, як керівник, та мій колектив йому безмежно вдячні. У нього дійсно слово не розходиться з ділом. Тому ми підтримуємо лише його кандидатуру на позачергових парламентських виборах.

Володимир ДудкоВолодимир ДУДКО, голова Кам’я­нець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану.
Афганці – це особлива категорія людей, які пройшли за своє життя чимало випробувань. Дехто через роки знову повернувся до слова війна обличчям і захищає вже не чужу, а свою землю на сході. Дехто з нас вже ніколи не побачить сонця, але в них залишилися діти, жінки, батьки, онуки. Наша організація намагається нікого не обійти увагою. Те ж саме робить народний депутат Володимир Мельниченко. Він знає про всі наші проблеми та завжди намагається у всьому допомагати. Це людина, яка завжди робить те, що обіцяє. І це, напевне, найкраща риса його характеру. Ми також зі своєї сторони підтримуємо його як кандидата в депутати. І саме він повинен представляти наш округ у парламенті наступних 5 років.

Іван НетечаІван НЕТЕЧА, директор народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик».
Хочу висловити щиру подяку від всіх митців м.Кам’янця-Подільського народному депутату Володимиру Мельниченку за його постійну підтримку в галузі культури. Якщо людина не байдужа, то не байдужа вона у всьому. Такою людиною є Володимир Володимирович. Ми – місто, яке впродовж року приймає не лише багато туристів, але й відомих співаків, театралів тощо. Та довгий час через пожежу в міському Будинку культури ми не мали можливості прийняти їх на гостину і створити належні умови для їх гастролей. А це обличчя нашого міста. Тепер цей культурний заклад дихає новим життям, після капітального ремонту, який тут зроблено. Володимиру Володимировичу вдалося переконати чиновників в м.Київ, щоб з державного бюджету було виділено 22 млн грн. Нещодавно організовував концерт Андрія Бондаренка саме тут. Мої київські колеги були здивовані тим, наскільки шикарним у всьому і сучасним є наш Будинок культури. Я вважаю, що в цьому основна заслуга саме Володимира Мельниченка. Ми дякуємо йому за все і підтримуємо у позачергових парламентських виборах!


Теги: вибори-2019, кандидат Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.