Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО УНІВЕРСИТЕТ

КПНУСпоконвіку університет є важливою структурою що об’єднує різних людей: за віком, поглядами, інтересами та сприяє стрімкому науковому і творчому зростанню молоді, формуючи майбутнє нашої країни.

Одним із таких осередків освіти, науки та культурно-просвітницької діяльності вже століття є Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, який був заснований в 1918 році, коли гетьман України Павло Скоропадський підписав Закон про заснування Кам’янець-Подільського державного українського університету, який першим в Україні отримав статус Державного університету. Сьогодні університетська спільнота об’єднує понад 6000 талановитих працівників та студентів.

Підготовка до 100-річчя університету в розпалі: відбулася реконструкція всередині головного корпусу, оновлення стендів з інформацією, проте є потреба в оновленні зовнішнього вигляду центрального корпусу.

За ініціативи народного депутата України Володимира Мельниченка буде виділено кошти на відновлення фасаду та реставрацію огорожі центрального корпусу. Роботу планують завершити до жовтня, а саме до святкування ювілею університету.

Це питання було обговорено 30 травня під час робочого візиту до Кам’янця-Подільського Володимира Мельниченка та голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового. Попередньо ще відбулася зустріч ректора університету Сергія Копилова, міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата Володимира Мельниченка, де були обговоренні потреби університету та святкові заходи, що будуть проведенні до 100-річчя, адже це свято не лише для університету, а й для всього міста та всієї країни. 

Варто зазначити, що університет має чимало видатних випускників, які досягли значних висот в освіті, науці, творчості, спорті та політиці.

Одним із випускників, якими пишається університет, є Володимир Володимирович, який закінчив історичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (тоді ще державного педагогічного інституту ім.В.П.Затонського) за кваліфікацією вчитель історії. Володимир Мельниченко, в свою чергу, залишається чутливим до проблем освітніх закладів, завжди пам’ятає та піклується про університет і його студентів та є небайдужим до прохань університетської спільноти.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко університету

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.