Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО: «АНТИКОРУПЦІЙНОМУ СУДУ БУТИ!»

мельнич7 червня у Верховній Раді був прийнятий законопроект 7440 про створення в Україні Вищого Антикорупційного суду. Мова про його створення введеться вже не перший місяць і голосування за Антикорупційний суд є чи не найголовнішою політичною подією 2018 року. Законом передбачається, що Вищий Антикорупційний суд буде сформований протягом 12 місяців і почне свою роботу за умови призначення не менше 35 суддів.

Законопроект підтримали та наполягали на його прийнятті громадські активісти і міжнародні інституції. МВФ визначив створення Вищого Антикорупційного суду в Україні як необхідний крок для подальшої співпраці. Прийняття законопроекту підтримала і Венеціанська комісія, адже це свідчить про готовність України продовжувати реформи та рухатися далі. 

За відповідне рішення проголосували 315 народних обранців, в тому числі і народний депутат Володимир Мельниченко, який і до прийняття закону неодноразово наголошував на необхідності боротьби з корупцією та створення Антикорупційного суду.

– Антикорупційний суд в Україні буде! Бачення Президента, бачення простих українців, бачення наших європейських партнерів співпадають, і українці хочуть бачити реальну боротьбу з корупцією. Наша задача зробити так, щоб простий українець сказав: «Я довіряю Антикорупційному суду і всім судам». І як би не оцінювали діяльність Верховної Ради, саме під час цього скликання було створено низку антикорупційних органів: НАБУ, НАЗК та САП. Антикорупційний суд стане завершальним етапом цього процесу. Важливо, щоб Антикорупційному суду довіряли не лише європейські партнери, а й всі українці. Він не вирішить водночас і повністю проблему корупції, але це ще один крок для її подолання, – прокоментував законопроект Володимир Мельниченко.

Наразі Закон підписали голова парламенту Андрій Парубій та Президент Петро Порошенко. У дію він вступає на наступний день після публікації, за винятком деяких положень, які набирають чинності з початком роботи суду. 

Не дивлячись на 2000 поправок, на всі питання, що виникали в ході підготовки законопроекту, він був прийнятий і це є чудовою новиною для всього українського суспільства. Зроблено ще один крок для боротьби з корупцією і тепер очікуватимемо прийняття закону для визначення механізму створення такого суду.

Прес-служба народного депутата.


Теги: Володимир Мельниченко, антикорупційний суд

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.