Перейти на мобільну версію сайту


14.02.2014

ВІТАТИ ЧИ СПІВЧУВАТИ

Саме з таким провокативним заголовком в Інтернет-мережі з’явились заголовки з текстами, в яких дописувачі повідомляли про призначення депутата міськради Валентини Волошиної керівником «Народної ради»: «Пані Валентина очолила, навіть не знаю, що з цього вийде з цими депутатами, хоча маємо тих, що маємо».
Правда, з повідомлення не було зрозуміло, що за народна рада створилася в місті, і з якими це політика.jpgдепутатами щось та й не вийде.
Як з’ясувалося, Валентина Петрівна очолила новостворену депутатську групу в міській раді під однойменною назвою «Народна рада», яка складається із 22 депутатів. У вівторок відбулося засідання групи, на якому було обрано голову, секретаря та президію. Секретарем стала Людмила Паламарчук, до складу президії увійшли депутати Тарас Явеляк, Віктор Притуляк та Юрій Яриновський.
Наразі відомо, що депутатська група відстоюватиме рішення людей на Майдані. Що ж станеться після того, як Майдан зникне? Чи зможе «Народна рада» реанімувати колись розвалену в міській раді опозицію? Зрештою, подейкують, що Валентина Волошина більше не поповнює лави ВО «Батьківщина». Їй би взяти за таке, й образитись, але опозиція є опозиція...

Теги: Валентина Волошина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.