Перейти на мобільну версію сайту


31.03.2017

ВІДЗНАКИ КАМ'ЯНЧАНКАМ І ПОГРОЗЛИВЕ ЗВЕРНЕННЯ

мати-героїн28 березня пройшла чергова сесія міської ради. Розпочалася вона з приємного: двох кам'янчанок було нагороджено відзнаками Президента України. Звання «Мати-героїня» присвоєно 41-річній Оксані Куріліній, яка виховує п’ятеро дітей. А Почесну грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики соціального захисту населення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди ювілею нагороджено завідувача відділом соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування «Турбота» Катерину Гордійчук. Грамоту і нагрудний знак Катерині Олександрівні та Оксані Пантелеймонівна урочисто вручили під час сесійного засідання.

Вагомий особистий та професійний внесок Катерини Гордійчук у розвиток закладів соціального обслуговування неодноразово відзначений на міському, обласному та державному рівнях, адже значну частину своєї діяльності вона присвятила саме роботі з соціально вразливими категоріями населення, допомозі непрацездатним особам та людям похилого віку.

Цього разу депутати обговорили питання затвердження Програми КП «Муніципальна поліція», яка має забезпечувати контроль за благоустроєм та санітарним станом у місті, проте зачепилися за питання придбання для інспекторів фотоапаратів, які їм необхідні для роботи, зокрема для доказової бази, адже фіксація в окремих випадках береться до уваги в суді. Також мова йшла про придбання нової форми для новостворених поліцейських. Деякі депутати висловили думку, що насамперед нехай інспектори попрацюють і зарекомендують себе, а потім буде вирішено про різні придбання та додавання штатних посад.

Було затверджено звіт постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності, яка багато уваги приділила раціональному використанню коштів міського бюджету. 

За станом на 1 січня 2017 р., розпорядники бюджетних коштів виконали заходи з економії бюджетних коштів на загальну суму 3019,1 тис. грн, також додатково залучено 19129,6 тис. грн. Загалом за 2016 рік до міського бюджету надійшло 687,3 млн грн, що на 32% більше ніж 2015 р. При затвердженні бюджету міста на 2016 рік передбачалося 488,9 млн грн. До кінця 2016 р. бюджет уже склав 657,5 тис. грн, або на 168,6 млн грн більше. Проведена робота дозволила на 100% виплатити зарплати працівникам бюджетної сфери (а це майже 5 тисяч працівників), повністю провести оплату за спожиті енергоносії та не допустити будь-яких заборгованостей.

З ініціативи постійної комісії було проведено засідання спільних комісій з розгляду проекту міського бюджету на 2017 рік, на якому заслухано головних розпорядників коштів. Незважаючи на обмежені терміни розгляду проекту бюджету та його прийняття, міський бюджет сформовано та затверджено з дотриманням усіх законодавчих норм. На 2017 р. для нашого міста встановлено обсяг базової дотації 15,8 млн грн, освітньої субвенції - 90,9 млн грн та медичної субвенції - 82,9 млн грн. Аби забезпечити 100% потреби по основних статтях видатків, додано кошти з міського бюджету. У результаті проведеної роботи вперше за багато останніх років бюджет міста на 2017 рік затверджено без дефіциту. Проте, навіть при такій ситуації, не можна стверджувати про повну забезпеченість всіх потреб міста. Так, при затвердженому розмірі видатків загального фонду в сумі 727,9 млн грн, потреба розпорядників коштів складає 818,3 млн грн, тобто не вистачає як мінімум 90,4 млн грн.

Погодили народні обранці встановлення меморіальних дощок на фасадах ЗОШ №17 і №15 та на калиновій алеї спеціального навчально-реабелітаційного соціально-економічного коледжу. 

Чотири питання, які стосувалися наглядової ради комунальних підприємств, депутати відклали на довивчення. Земельні питання на диво пройшли без суперечок. 

Наостанок було зачитане звернення до Верховної Ради, Ради нацбезпеки і оборони та Кабміну щодо підтримки ініціатив, прийнятих РНБО та засудження політичного піару. Також депутат міської ради Михайло Посітко зачитав звернення до Голови Верховної Ради та її депутатів, яке стосується Революції Гідності у якому йдеться, що «... ціною пролитої крові ми разом виконали першу з вимог Майдану – погнали бандитський режим... Але тепер розуміємо, що Революція Гідності не завершена. Бо досі винних у злочинах проти народу не покарано... Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців... постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил...

Наші вимоги до влади: «Негайно припиніть соціальний – ціновий, тарифний пограбунок. Ви, слуги народу, з жиру біситеся, коли нація бореться за виживання! Не думайте приватизовувати стратегічні та прибуткові підприємства! Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею! Продаж землі - це торгівля Батьківщиною вроздріб. Відчепіться від малого і середнього підприємництва!..».

Такої погрозливої петиції ще жодного разу не відправляли кам’янчани.


Теги: сесія міськради, відзнаки Президента України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.