Перейти на мобільну версію сайту


12.10.2012

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА «ТЕРАКТ» ВЗЯЛА НА СЕБЕ «НЕІСНУЮЧА» ОРГАНІЗАЦІЯ «НІХТО, КРІМ НАС!» І ОСОБИСТО ПАН ГІЛЬОВСЬКИЙ

6 жовтня прес-конференцію дали представники новоствореної громадської організації «Ніхто крім нас», які взяли на себе відповідальність за інцидент, який стався 4 жовтня після прес-конференції депутата Верховної Ради Геннадія Москаля поруч із штабом кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми. Нагадаємо, того дня двоє молодих людей підійшли до керівника штабу об’єднаної опозиції у Хмельницькій області Олександра Ксенжука (дуже схожого на Геннадія Москаля) та із шприців бризнули йому в обличчя невідому речовину.
На зустрічі з журналістами заступник голови ГО «Ніхто, крім нас!» Олег Гільовський (принаймні саме так Олег Володимирович презентував себе журналістам) представив двох із трьох зафіксованих камерою відео спостереження «борців за справедливість» - Сергія Вербухівського та Віталія Нагнибіду. Вони, до речі, із слів Олега Володимировича є гільовський (2).JPGчленами цієї громадської організації.
Щоправда перед початком спілкування із журналістами пан Гільовський звинуватив нашу газету, «Кам’янецький часопис КлюЧ», у тому, що вона належить Ростиславу Яремі і тому лише єдина із усіх видань в місті написала про цей інцидент. Що тут скажеш, - залізна логіка.
Пояснення вчинку «із шприцами» Олег Гільовський пояснив у листі-зверненні (подаємо із скороченням): «Шановні панове журналісти! Я, Гільовський Олег, є заступником Громадської організації «Ніхто, крім нас!». Тривалий час ми намагаємося вплинути на ситуацію, що склалася в нашому місті та районі. Люди потерпають від постійного смороду. У всьому винні власники підприємства «Довжоцькийспиртзавод», які, нехтують здоров'ям кам'янчан, аби «набити» власні кишені. Протягом тривалого часу ми збирали підписи наших земляків із вимогою вплинути на приватників, які нас труять. Від початку виборів ми намагаємося привернути увагу нардепів, кандидатів і всіх хто тут «заїжджає». Ми намагалися до них «достукатися»...Приносили відра з бруднотами - пані Кужель, панам Томенко і Кириленко, та іншим політикам всіх рівнів. Тільки Кличко взяв наш лист-звернення. Реакції поки що нуль.
гільовський.JPG4 жовтня ми дізналися про черговий приїзд «візитера»-політика. Але, як завжди, нас нікуди не пустили. Хлопці взяли з собою два пластикових контейнера, в яких була набрана рідини з каналізаційних стоків та вирішили розпилити цю суміш у повітрі гостю з Верховної Ради зі словами: «От так для нас пахне Батьківщина, а ви це хоч раз понюхайте!».
Офіційно заявляємо: ми нікому ніколи не шкодили. Наша мета - мирними акціями привернути увагу можновладців до проблем краян. Ми - за здоров'я кам’янчан! Вони нас бояться! Людського супротиву бояться! Адже «дбають» лише за власні політичні рейтинги… Громадська організація «Ніхто, крім нас!».
Цікаво, що раніше пана Гільовського можна було побачити біля палаток із символікою ВО «Батьківщина», де збирають підписи на відкликання кандидата в народні депутати Ростислава Яреми. Жодним чином про збір підписів про «сморід із Довжка» там не йшлося.
На зустріч з журналістами прийшов і Дмитро Невінгловський, той самий викладач К-ПНУ ім. Огієнка, якого депутат Верховної Ради Геннадій Москаль на своїй персональній інтернет-сторінці звинуватив в участі у цьому «теракті».
Журналісти на власні очі пересвідчилися у схожості Віталія Нагнибіди та Дмитра Невінгловського. За словами Дмитра, його і близько не було біля штабу Яреми, у той час, коли це сталося. Викладач обурений заявою пана Москаля, крім того він занепокоєний станом здоров’я своїх батьків, які боляче пережили цей бруд. Дмитро Невінгловський збирається позиватися на пана Москаля до суду.
Згідно повідомлення офіційного повідомлення правоохоронців, то згідно висновку науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області від 5 жовтня залишки рідини в шприцах є водними колоїдними розчинами, що не містять наркотичних засобів, психотропних речовин, сильнодіючих та отруйних речовин. На поверхнях наданих на дослідження жакету та двох медичних шприців слідів нафтопродуктів та паливно-мастильних речовин не виявлено.
В ході проведеної перевірки в порушенні кримінальної справи за ст. 296 ККУ (хуліганство) відмовлено згідно п.2 ст. 6 КПК У за відсутністю в діях складу злочину. Матеріали направлено до суду для вирішення питання притягнення обох молодих чоловіків до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).
Знову ж таки на офіційному сайті пана Москаля, було заявлено, що пан Олександр Ксенжук отримав опіки ока другого ступеня. Цю інформацію підтвердив і сам пан Ксенжук під час нашої з ним телефонної розмови.
Далі події взагалі мали фантастичний розвиток. Як з’ясувалося, такої ГО «Ніхто, крім нас!» (заступником голови якої представився Олег Гільовський) в Кам’янці-Подільському немає. Адже мова йде про громадську організацію, яка утворена воїнами-афганцями (насамперед десантниками).
В понеділок в.о. голови Всеукраїнської ГО «Ніхто крім нас» Юрій Слинявчук, голова Хмельницької обласної ГО «Ніхто крім нас», депутат обласної ради Володимир Балюк, голова Чернівецької обласної ГО «Ніхто крім нас» Юрій Ковалець та голова Камянець-Подільської об’єднаної міськрайонної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іван Павлевич та інші.
Як заявив Юрій Слинявчук, що ніхто не давав дозвіл на відкриття в нашому місті представництва ГО «Ніхто крім нас». Також в.о. голови Всеукраїнського ГО «Ніхто крім нас» представив журналістам дукемент згідно якого, саме ця організація, ніхто крім неї немає права використовувати назву «Ніхто крім нас» та символіку організації. Ці слова підтвердив і голова Хмельницької організації.
За словами воїнів-афгінців, це спланована провокація з боку влади, одного з кандидатів в депутати, в яку хочуть втягнути людей, які пройшли горнило пекла і знають «чого вартує життя та правда».
- Це їм не вдасться. Ми будемо добиватися від правоохоронців, аби вони дали пояснення на яких підстав незаконно було використано назву нашої громадської організації. Яким чином пан Гільовський, який не служив в армії, став «заступник організації». Повірте, ми знайдемо всі можливості, аби відновити чесне імя нашої організації, - відзначив в.о. голови Всеукраїнського ГО «Ніхто крім нас» Юрій Слинявчук
Зі свого боку Іван Павлевич відмітив, що найганебнішим в цій ситуації є використання владою дітей.
- Це цинічно, коли дітей використовують для таких цілей, - додав Іван Борисович.

Теги: вибори-2012, Геннадій Москаль, Олег Гілевський, Ростислав Ярема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.