Перейти на мобільну версію сайту


09.12.2016

ВІДПОВІДАЛЬНІ У РОБОТІ

Депутати районної ради продовжують звітувати за рік. Сьогодні пропонуємо ознайомитися зі звітами депутатів-чиновників та народного обранця-початківця.

КривакВІКТОР КРИВАК, депутат районної ради.
Обраний депутатом районної ради VII скликання у територіальному виборчому окрузі с.Подільське. На другому пленарному засіданні першої сесії 19 листопада 2015 р. мене обрано заступником голови ради. Відтак працюю в районній раді як посадова особа місцевого самоврядування.

З початку скликання відбулося 10 сесій районної ради, на яких розглянуто 217 питань та прийнято відповідні рішення. Цьому передувала робота постійних комісій та президії районної ради, в ході засідань яких попередньо розглядалися питання, узгоджувалися пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд ради.

В усіх вищевказаних заходах беру безпосередню участь. Організовую роботу та беру участь в розробці окремих проектів рішень ради, контролюю хід виконання прийнятих радою рішень.

Постійно підтримую зв’язок з Подільською сільською радою. Беру участь у заходах, що проводяться на території виборчого округу. У межах повноважень сприяю вирішенню проблемних питань населеного пункту. 

Завдяки підтримці депутатського корпусу, рішеннями районної ради виділено кошти з районного бюджету на покращення матеріально-технічної бази Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За поданням райдержадміністрації радою прийнято Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 рр., на виконання заходів якої були передбачені кошти в районному бюджеті. У 2016 році дорожньою службою виконано, зокрема, поточний ремонт автодоріг загального користування «Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця» та «Дунаївці – Грушка», чим покращено стан під’їзних шляхів до с.Подільське.

Наприкінці 2015 р. за рахунок коштів районного бюджету частково відновлено вуличне освітлення в населеному пункті.

ПЕТРО СЕРЕДА, депутат районної ради. Середа
Основним принципом роботи депутата будь-якого рівня є допомога у вирішенні проблем як окремих громадян, так і громад чи установ територіального округу та представництво їхніх інтересів у районній раді та інших органах державної влади.

З жовтня 2015 по листопад 2016 рр. з 14 пленарних засідань був присутнім на всіх. У районній раді входжу в комісію з питань прогнозування, бюджету та фінансів. Був присутній на всіх засіданнях комісії та позитивно приймав рішення щодо фінансування всіх галузей нашого району.

За звітний період проведено 36 зустрічей з виборцями, в яких взяли участь більше 300 осіб. Під час зустрічей порушувалося більше 20 питань як особистого характеру, так і життєдіяльності жителів Кадиєвецької територіальної громади, які були перетворені в депутатські запити та звернення. Їхнє вирішення тримаю на постійному контролі. Подано 14 депутатських запитів та звернень.

Основна частина звернень громадян стосувалася моєї професійної діяльності – роботі в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації. Це допомога в оформлені документів на надання громадянам виборчого округу різних видів соціальних допомог, пільг та субсидій. За моєї ініціативи виділено з районного бюджету кошти на заміну віконних блоків у Кадиєвецькій амбулаторії.

Виділено кошти на проектно-технічну документацію щодо перекриття даху Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проведено ремонт системи опалення в Кадиєвецькому ДНЗ «Дюймовочка».

Порушено питання щодо проведення ремонту дороги Кам’янець-Подільський – с.Залісся-1. Ініційовано виділення коштів на потреби Кадиєвецької громади орендарем земельних паїв. Разом із групою депутатів ініціювали передбачення коштів на підведення газопроводу високого тиску до с.Суржа та інших сіл Завальського напрямку.

Також розробив і виніс на розгляд сесії шість змін до діючих програм щодо покращення соціального захисту різних категорій населення нашого району та збільшення їхнього фінансування, які були затверджені.

АНломніцькийАТОЛІЙ ЛОМНІЦЬКИЙ, депутат районної ради.
За перший рік, працюючи у статусі депутата районної ради у складі постійної комісії «З питань освіти і культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення», подав вісім депутатських звернень та запитів. Підставами для їхнього поданих були звернення мешканців громади щодо критичного стану з водопостачанням, капітального ремонту приміщення садочка, фельдшерсько-акушерського пункту, заміні вікон та дверей у школах і садочках та транспортного сполучення з містом.

На вирішення питання щодо критичного стану з водопостачанням у с.Баговиця була замовлена проектно-кошторисна документація. У садочку «Золотий ключик» у с.Тарасівка за підтримки політичної партії «За конкретні справи» було замінено вісім пластикових, енергозберігаючих вікон та вісім пластикових дверей. Для капітального ремонту покрівлі приміщення в с.Тарасівка, в якому знаходиться садочок, шкільна бібліотека та фельдшерсько-акушерський пункт виконана проектно-кошторисна документація та передана підряднику для виконання цих робіт. Ремонт буде здійснений при співфінасуванні Устянської сільської та районної рад.

ФАП с.Баговиця знаходитись в приватному аварійному приміщенні, в якому протікає покрівля, облуплені стіни та прогнила підлога. Для виходу з цієї ситуації є два варіанти: узаконити перебування ФАПу в приватному приміщенні та зробити ремонт, або підшукати інше приміщення. Це питання вирішується.

Питання транспортного сполучення м.Кам’янець-Подільський – с.Шутнівці також вирішується: оголошено конкурс на цей маршрут.

За сприяння політичної партії «За конкретні справи» проведено поточний ремонт доріг у селах Устянської сільської ради, надано матеріальну допомогу церквам у вигляді будівельних матеріалів (цемент, гіпсокартон, мінвата).

Прийом громадян здійснюю у приміщенні сільської ради щомісяця (перший та четвертий вівторок). Беру участь у засіданнях сесій сільської ради. На одній із них було створено комунальне підприємство, яке буде опікуватись господарськими питаннями.


Теги: звіт депутатів, районна рада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.