Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

ВДІЛИЛИ ВСІМ ПОТРОХУ Й ЗАСТУПИЛИСЯ ЗА ПОЛІЦІЮ

9 лютого відбулася сьома (позачергова) сесія міської ради. До розгляду питань порядку денного відбулося представлення нового керівника міського РЕМ Георгія Грубі. Георгій Борисович окреслив основні напрямки, над якими працюватиме підприємство, і пообіцяв цілковиту співпрацю з міською владою.

Депутат Валерій Слободян порушив питання перегляду лімітів на електроенергію тим, хто не користується газовими плитами, а електричними та електробойлерами. Директор МРЕМу пообіцяв над цим питання попрацювати.
Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік, зокрема, перерозприділили кошти резервного фонду, які закладалися на фінансування професійно-технічної освіти. Нарешті держава визначилася із джерелом фінансування цих закладів - обласний бюджет.

Наші обранці погодилися виділити кошти на основні галузі: освіту, охорону здоров’я, гуманітарну політику, житлово-комунальне господарство.
На прохання медиків було виділено 80 тис. грн на апарат для трансуретральної резекції. Було обговорено будівництво громадського туалету на зоні відпочинку мікрорайону Жовтневий. Але депутат Олександр Жильчук запропонував виділити підприємцю земельну ділянку і нехай собі будує, а гроші з бюджету на нього не виділяти. Та все ж таки, 50 тис. грн на розробку документації було виділено.

По півмільйону виділили медицині й освіті. Профінансували і виконання ремонтних робіт у навчальних закладах Кам’янця: НВК №3, ЗОШ №5, НВК №17, НВК №8, НВК №13, ДЮСШ №2, НВК №14, ДНЗ №2.
Серед важливих проектів - продовження реконструкції вулиці Огієнка, ремонт вулиць Чехова, Папаніна, Польський ринок, Смотрицької.

Активно останні декілька років у місті працюють над ремонтом ліфтів, фонд яких є застарілим та потребує оновлення. Тому депутати заклали гроші на капітальний ремонт ліфтів. Кошти також виділили на відновлення аварійних перекопів, встановлення дитячих майданчиків, ремонт будинку на вул.Князів Коріатовичів, 7.

Також було виділено 400 тис. грн на завершення ремонту Будинку культури. Обіцяють, що цього року він запрацює.
Планується на виділені гроші замостити так званий «п’ятачок» біля ринку. Переробити у Старому місті трикутник на площі, де з’єднуються Вірменський ринок зі Старобульварною вулицею, на коло, щоб відповідало правилам дорожнього руху. І ще приємна новина для любителів води з бювету. Вже є домовленість зі власником «Гала-готелю», що він візьме на себе частину витрат на новий, європейського рівня бювет, і люди безкоштовно братимуть там воду. Виділено також гроші на ремонт ліфтів, а також для впорядкування зеленої зони посередині просп.Грушевського. Її планується вичистити і засадати квітами.

Народні обранці заслухали звіт начальника Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Володимира Калашніка про виконану відділом роботу в 2015 році. Зважаючи на те, що частина особового складу поліції не атестована, і серед працівників, які за кілька днів будуть звільнені, є справжні професіонали, а новий склад ще не сформований, депутати висловили стурбованість погіршенням криміногенної ситуації та проголосували за звернення до Голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону Сергія Шпака.

«Ми повністю підтримуємо реформи, які здійснюються в нашій державі, і вважаємо, що вони необхідні, - йдеться у зверненні. - Для підвищення кваліфікації та навчання спеціалістів, які би професійно і якісно виконували покладені на них обов’язки, потрібен час.

Атестаційна комісія, до складу якої увійшли представники від громадськості міста, що не є лідерами громадської думки та не користуються авторитетом серед кам’янчан, позбавила права працювати в правоохоронних органах багатьох справжніх фахівців, відданих своїй справі.

На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації і загрожує безпеці та життю його мешканців.

Тому звертаємось до Вас із проханням переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського».

Складається враження, що хтось навмисне хоче розвалити правоохоронну систему. Із шахової дошки прибирають мудрих і професійних людей. Повністю знищується кадровий потенціал, вже знищено школу наставництва. Кадровий резерв відсутній. За борт викинули все добре, але при цьому забули підготувати нове.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.