Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

ВЧИТЕЛІВ ПРЕМІЮВАТИ ЗА ПРОГРАМОЮ

22 квітня відбулося засідання шостої (позачергової) сесії Кам’янець-Подільської районної ради VІІ скликання. На початку роботи сесії пам’ять Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за цілісність і незалежність України, вшанували хвилиною мовчання.

На порядку денному заслухали питання про внесення змін до Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янець-Подільського району на 2016 рік; про внесення змін та доповнень до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

Під час роботи сесії всі питання, що попередньо обговорювалися на комісіях, були підтримані депутатами.
Наприкнці роботи сесії депутати - від партії «Відродження» Ілона Добросельська та від Аграрної партії Ігор Гай звернулися до депутатського корпусу з подібними зверненнями щодо преміювання вчителів, зокрема, надбавки в заробітній платі за престиж.

Ігор Віталійович зазначив, що в нього є пропозиція до відділу освіти РДА розробити програму з преміювання вчителів, яка базуваметься на реальних результатах роботи кожного педагога.
Також звучала пропозиція розглянути питання щодо оздоровлення дітей із зони АТО на території Кам’янеччини.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.