Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

ВАСИЛЬ ТОВКАЙЛО: «МЕНІ ЦЕ НАГАДУЄ АНЕКДОТ ПРО ПОПА І ЙОГО ДОЧКУ»

Листівки провокативного змісту з’явилися вчора на деревах, парканах, будівлях міста. У них, зокрема, зазначається, як керівник Кам’янець-Подільської міської організації «Удар» Василь Товкайло, наводимо дослівно: «черговий раз зганьбив представників опозиції. Перебуваючи 7 листопада 2013 року в Києві на акції ОПОЗИЦІЙНИХ сил в підтримку прийняття Верховною 1.jpgРадою України закону, який дозволив би здійснювати лікування Юлії Тимошенко за кордоном, Василь Товкайло не зміг побороти свою пристрасть до «зеленого змія».
На світлині, котра підписана, як фото з офіційного сайту ВО «Свобода», було видно чоловіка, який лежить, розпластавши руки, поблизу намета із написом «Удар».
На офіційному сайті ВО «Свобода» знаходимо інформацію про провокації, які нібито нині поширюють опоненти «свободівців» - Партія регіонів, мовляв, подібними агітками, використовуючи брудні політтехнології, вони дискредитують чесне ім’я опозиційних сил, аби пересварити їх між собою.
Ситуацію коментує керівник Кам’янець-Подільської міської організації «Удар» Василь Товкайло проти якого, власне й спрямована ця прокламація:
- Хотілося б дізнатися, кому заплатити за таку рекламу? - віджартовується Василь Тихонович. - Скажу, що це відомі речі, котрі йдуть з одного центру. Особисто мені це нагадує анекдот про попа і його дочку... А якщо серйозно, то в Кам’янці 75% опозиційно налаштованого електорату, який підтримує «Батьківщину», «Удар» та «Свободу». Усі розуміють, що виборець голосуватиме за бренд. А чиї імена будуть під прапорами тієї чи іншої партії - це не першочергове питання.
З «Батьківщиною» вже розібралися, залишивши збоку тих, хто йшов попереду. Ті, хто випустив цей пасквіль, починають готувати серйозний хід на повернення місцевого «Удару» під владне крило, та поки я тут, їм це зробити не вдасться. зрештою, такими брудними речами намагаються посварити на місцевому рівні осередки партій «Удар» та ВО «Свобода».

Теги: Василь Товкайло

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.