Перейти на мобільну версію сайту


21.12.2020

В ОЧІКУВАННІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ

миколай.jpegНе дивлячись на пандемію, карантин та обмеження пов’язані з ним, хочеться відчувати святкову атмосферу. Одним із таких періодів року є новорічні свята. Це ті дні, коли думками люди відходять від своїх проблем, знаходяться в очікуванні чогось теплого, доброго, затишного. Кожний у чомусь підсвідомо чекає чуда та здійснення побажань, реалізації запланованого. 

Якраз саме зараз цей період і розпочався – це прекрасні передноворічні та різдвяні свята. З дитинства люблю їх сам і впродовж багатьох років намагаюся дарувати любов до цих свят іншим. Хочеться, щоб люди відчували саму передноворічну атмосферу, забували про побутові проблеми, ставали іншими, новими, кращими. Так хочеться, щоб в ці дні ми якомога ближче були поряд з рідними та близькими та тими, хто звик на ці свята чекати від тебе уваги і подарунків. Насамперед, це – діти. Адже малеча завжди сповнена мрій і фантазій та  віри в казку. Цю казку ми маємо створювати для них самі. Тому кожного року найбільше подарунків від мене завжди отримували саме дітлахи. Цей рік теж не є виключенням. 

Від ГО «Ми – кам’янчани» солодкі подарунки та цікаві інтерактивні книги (казки з доповненою реальністю) отримали насамперед дошкільнята з особливими освітніми потребами. Дуже хочеться, щоб завжди поруч біля них були люди, які підтримають і допоможуть, щоб з обличчя не сходили щира посмішка і гарний настрій. А ця передноворічна пора для них проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань та  розваг.

 Особливу увагу з початку подій на сході в ці дні я приділяю діткам учасників АТО та сімям загиблих. Вони як ніхто повинні відчувати, що про них дбають, їх люблять, поважають і цінують. І в будь-який час готові їм у всьому допомогти, бути з ними поруч. Так ми і намагаємося робити.

В ці передсвяткові і святкові дні хочеться побажати всім аби обов’язково здійснилися всі ваші гарні наміри. Працюємо далі і ще багато гарних справ зробимо разом.

Володимир Мельниченко, 

народний депутат VII-VIII скликання, 

голова ГО «Ми – камянчани».


Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.