Перейти на мобільну версію сайту


30.09.2016

УСІ З «П’ЯТАЧКА»

Вчора відбулося чергове засідання виконкому, на порядок денний якого виносилося багато технічних питань, а також - про позбавлення батьківських прав Ткачука і Шакалова, які не піклуються про своїх дітей з народження. Також мова йшла про матір Чупак, яка зловживала спиртним; її доньку суд передав у прийомну сім’ю, але жінка вимагає з нею зустрічей, хоча зовсім не виправилася. Дозвіл 1 раз на квартал, відповідно до закону, їй надали.

На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив подяку підприємцю Володимиру Торянику за те, що він власним коштом відремонтував дворовий проїзд на вул.Данила Галицького, 20. 

Було затверджено тариф - 7,50 грн. за користування опорами мереж вуличного освітлення для Інтернет-провайдерів. Отримані кошти будуть використані КП «Міськліфтсвітло» на впровадження енергозберігаючих технологій, проведення освітлення та мереж.

Порушувалося питання щодо впорядкування руху пішоходів на тротуарі центральної алеї (п’ятачок), біля ринку. Усі проголосували за те, щоб прибрати звідти всіх підприємців та намети політичних сил. Від сьогодні хто порушить рішення, тих будуть штрафувати.

Про хід організаційно-технічних заходів з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду звітував заступник міського голови Сергій Бабій. Він розповів, що цього року проведено багато робіт із ремонту доріг, а генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук сказав, що підприємство повністю готове до подачі тепла


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.