Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2019

УКРАЇНЦІ ЗРОБИЛИ СВОЄ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ

мельнич31 березня відбувся перший тур виборів Президента України. Насамперед хочеться сказати, що волевиявлення українського народу дійсно стало дещо неочікуваним, хоча за результатами попередніх соціологічних опитувань прогнозованим. Цієї ж думки дотримуються багато західних експертів, які вважають, що результати цих виборів не підлягають жодному сумніву і, як очікувалося, схоже, що Україна провела чергові вільні, чесні та конкурентні вибори. 

Звичайно, що керівники багатьох штабів не у всьому погоджуються. Та слід сказати, що цього разу найменше за всю історію виборчого процесу в нашій державі не було серйозних нарікань на фальсифікацію. Усе відбулося прозоро. Велика активність спостерігалася цього разу в молоді, що не може не радувати мене, як представника державної влади. Молодь нарешті стає більш поміркованою, відвідує виборчі дільниці, і їй не байдужа доля України. Кожний обирає своє. Та перш за все, потрібно не забувати, що для нас необхідно визначитися, яку державу ми маємо бачити потім. У тому стані, в якому опинилася Україна після 2014 року, непросто відбудувати знову. Хоча ми маємо для цього потужний розумовий потенціал і ресурси. Ми відновили армію, поступовими кроками продовжуємо розвивати інфраструктуру, залучаємо багато іноземних інвестицій, проводимо децентралізацію, впроваджуємо низку необхідних реформ, щоб вийти на новий рівень світової спільноти. Ми показали, чого ми варті і що можемо зробити ще. Одним з останніх показників на сьогодні є заява Президента України Петра Порошенка щодо підготовки України до вступу в НАТО. Адже НАТО – це безпека держави, безпека державного кордону і безпека кожного українця всередині країни, і тільки Північноатлантичний альянс гарантує нашу незалежність. На цьому неодноразово наголошує чинний гарант. У цьому я повністю підтримую його, тому що вважаю, що членство в НАТО стане вагомим проривом для нашої держави. Проривом в інше життя, в якому будуть жити наші діти та онуки. Також наразі наш президент планує одразу ж після виборів продовжити політико-дипломатичний шлях повернення окупованих українських територій. І це буде важливий етап повернення українського суверенітету на окупований Донбас і Крим, через програму відновлення суверенітету на Донбасі і через міжнародну платформу забезпечення повернення Криму.

Зробити потрібно буде ще чимало, планується багато і для цього потрібно мати чітке усвідомлення того, чого ми прагнемо і якими себе бачимо в майбутньому. 

Дякую всім виборцям свого округу за те, що вони прийшли на виборчі дільниці 31 березня, і сподіваюся на не меншу, бажано більшу явку 21 квітня. Зробіть правильний вибір, і тоді ми ще багато гарних справ зробимо разом.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, вибори Президента України 2019

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ГРОМАДА ОБИРАЄ СВОГО МЕРА

Початок : 14.08.2020 08:15:00
Закінчення: 23.10.2020 08:15:00
Голосів: 5226
Опитування активне.


За кого з кандидатів на посаду Кам'янець-Подільського міського голови Ви проголосуєте 25 жовтня 2020 р.?


  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.