Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2019

У ВИБОРЧОМУ БЮЛЕТЕНІ: ВО «БАТЬКІВЩИНА» – №3 МИКОЛА ЖОГАН – №4

жоганДнями апеляційний суд визнав несправедливими тарифи, встановлені Кабміном два з половиною роки тому. Таким чином ініціатор позову Юлія Тимошенко вкотре довела не лише свою народну позицію, а й неабиякий управлінський професіоналізм. 

Чи повернуть нам переплачені гроші? Добре, якщо зарахують переплачені гроші в рахунок майбутніх періодів. Думаю, це можливо лише за однієї умови, якщо коаліційний уряд у новообраному парламенті очолить саме Юлія Тимошенко. Вона обов’язково знайде кошти на компенсації, примусить це зробити власників обленерго. На одному із телеканалів Юля сказала, що встановити справедливі тарифи просто – треба лиш мати сміливість посваритися із олігархами.

А оновлений парламент в першу чергу має прийняти закон, щоб подібне тарифне здирництво не повторювалося. Видобутий в Україні газ потрібно продавати населенню (як це було до 2014 року) за реальними, а не завищеними цінами. До речі, такий проект закону команда партії «Батьківщини» вже розробила. Крім того, на думку Тимошенко, потрібно обмежити рентабельність цього бізнесу, який в нашій країні складає 250-300 відсотків, тоді як у світі здебільшого задовольняються 30% .

Особисто у мене немає сумнівів, що нормальні тарифи ми могли би отримали вже через кілька днів після призначення Юлії Тимошенко прем’єром нової парламентської коаліції. Чи розуміє команда «Слуги народу» переваги співпраці з досвідченим політиком? Гадаю, що так. На заваді можуть стати лише амбіції людей, які ніколи не займалися управлінням і думають, що все відбувається само собою, варто прийняти правильний закон. Насправді навіть найкращі закони самі по собі не працюють, їх потрібно впроваджувати не лише на державному рівні, а й на місцях, де реформи зазвичай пробуксовують. На відміну від нових сил, партія «Батьківщина» в кожній області, кожному районі має відповідальну команду. Зараз такі люди були би дуже потрібними – тоді у всіх областях ми отримаємо не лише справедливі тарифи, а й «кінець епохи бідності» для всіх, а не лише «нових облич». У кабінці для голосування треба пам’ятати, що вони до Ради, безперечно, потраплять. Треба, щоб туди потрапили ще й професіонали, які, шонайменше, не дадуть наробити нових помилок...

Микола ЖОГАН, кандидат в депутати до Верховної Ради України по 193-му виборчому округу.


Теги: вибори-2019, кандидат Микола Жоган

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ГРОМАДА ОБИРАЄ СВОГО МЕРА

Початок : 14.08.2020 08:15:00
Закінчення: 23.10.2020 08:15:00
Голосів: 5597
Опитування активне.


За кого з кандидатів на посаду Кам'янець-Подільського міського голови Ви проголосуєте 25 жовтня 2020 р.?


  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.