Перейти на мобільну версію сайту


11.09.2020

У ПРАЙМЕРІЗ ЛІДИРУЄ ВОЛОДИМИР МЕЛЬНИЧЕНКО

вибори.jpgУ середині серпня у місті розпочався праймеріз з виборів міського голови Кам'янця-Подільського. Його організувала ГО "Територія розвитку" спільно з газетою "КЛЮЧ". Кожен мешканець міста міг запропонувати кандидатуру на посаду міського голови. Усі запропоновані варіанти ймовірних очільників міста були включені до голосування, яке проходило на офіційному сайті видання. За цей час у ньому взяли участь більше восьми тисяч респондентів, кожен з яких мав можливість віддати свій голос за найкращого, на його думку, кандидата на посаду. У результаті голосування визначилася трійка лідерів, яка мала найбільшу кількість небайдужих прихильників, що активно користуються інтернет мережею - це Володимир Мельниченко, Андрій Бойко та Михайло Посітко.

Паралельно з інтернет-голосуваннями ми провели анкетування жителів майбутньої Кам'янець-Подільської ОТГ. Завдяки допомозі волонтерів нам вдалося опитати 15387 людей. В анкеті респонденти, яких ми опитували, вказували свою стать, вік, кого би хотіли бачити на посаді міського голови та проблеми, які варто включити до передвиборчої програми кандидата на посаду міського голови.

Про кандидатів. На першому місці, як і в інтернет-голосуванні лідирує Володимир Мельниченко, колишній депутат Верховної Ради двох скликань. За результатами опитування він набрав 7486 голосів. На другому місці - Михайло Посітко, в якого 1309 голосів підтримки, третім у списку лідерів опинився чинний міський голова Михайло Сімашкевич, якого підтримали 1008 опитаних. Також кам'янчани хотіли бачити на посаді міського голови такі кандидатури (у порядку спадання по списку): Анатолій Нестерук, Володимир Юр'єв, Вікторія Кохановська, Сергій Ведерніков, Андрій Бойко, Вадим Савчук, Володимир Родіков, Олег Ткач, Микола Жоган, Василь Гаврилюк, Хусейн Дукаєв, Валерій Слободян, Іван Дробний, Дмитро Васильянов, Олександр Бабчинський, Олександр Мазурчак, Василь Сукач, Ігор Марчук, Сергій Бабій, Василь Кобильник, Ростислав Ярема. Разом з цим більше чотирьох тисяч респондентів ще не визначилися за кого віддадуть свій голос на виборах міського голови, тож майбутнім претендентам на крісло міського голови є ше над чим працювати. Виборчі перегони обіцяють бути гарячими!

Та не людина красить місце, а справи, які вона робить. Міський голова, як зазначали кам'янчани, має бути господарником, мати досвід управлінської діяльності та працювати на благо міста. Адже серед проблем, які першочергово потрібно вирішити, більшість були пов'язані з благоустроєм, житлово-комунальною сферою, інвестиційною привабливістю міста та обов'язковою умовою - появою нових робочих місць.

Усі ми хочемо стабільності - фінансової, побутової, моральної. Подальше життя міста безумовно має бути насиченим та результативним, і від вибору кожного з нас залежатиме цей результат. Тож нехай переможе достойний!

Теги: вибори-2020, праймеріз, голосування, кандидати, міський голова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.