Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

У ДЕСЯТЦІ ЛІДЕРІВ

У 2016 році Громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та м.Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз законодавчої активності та активності депутата у його виборчому окрузі.

До моніторингу потрапив і народний депутат по 193-му виборчому округу Володимир Мельниченко.
У лютому за результатами депутатської діяльності Володимир Володимирович завершив десятку лідерів найбільш активних депутатів-мажоритарників.

Зауважимо, що перше місце в цьому рейтингу посідає старожил Верховної Ради Володимир Литвин.
Володимир Мельниченко разом із Сергієм Лабазюком, який посідає 7 місце в рейтингу, найбільш активні депутати-мажоритарники зі всіх народних обранців Хмельниччини. Від експертів Громадянської мережі ОПОРА Володимир Володимирович отримав 83 бали зі 100 можливих.

До прикладу, позафракційний Олександр Герега займає в цьому рейтингу лише 35 місце, набравши 56 зі 100 можливих очок; порошенківець Роман Мацола 39-ий в рейтингу (у нього 51 бал зі 100 можливих).
Також Володимир Мельниченко провів найбільше особистих прийомів громадян протягом лютого.
Про те, що нардеп усіляко підтримує розвиток округу свідчить і його нещодавня зустрічі з Віце-прем’єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, під час якої депутати-мажоритарники обговорювали інвестиційні програми та проекти, які профінансують за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

У 193-му виборчому окрузі попередньо державне фінансування отримають наступні проекти:
- переобладнання котлів на альтернативні види палива на котельні у м.Кам'янець-Подільський (вул.Жукова,2)  – друга черга реконструкції;
- підвідний газопровід середнього тиску до 23-ох населених пунктів Кам'янець-Подільського району (Залісся-1, Рихта, Сл. Рихтецька, Кізя, Подоляни та ін.);
- створення підрозділів місцевої пожежної охорони для забезпечення доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новостворених Китайгородської та Колибаївської сільських об'єднаних територіальних громад;
- завершення будівництва водогону с. Браїлівка - смт Нова Ушиця.

Теги: Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.