Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

ТУРИЗМ ЯК ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТІВ

Мельнич-1На минулому тижні представники туристичної галузі відзначали своє професійне свято. Професія непроста, але така важлива, особливо для міста з багатовіковою історією. Адже фестивалів та інших різноманітних заходів тут завжди проводиться дуже багато, що завжди приваблює туристів не лише з України, але багатьох інших країн світу. Саме тому, про наш Кам’янець-Подільський знають, ним цікавляться і з кожним роком його прагне відвідати дедалі більше людей. Велику роль У цьому відіграє залучення медійного ресурсу, широкий спектр готельєрного сервісу та інші підприємницькі послуги. І що саме головне, що для розвитку в напрямку туризму ми на сьогодні маємо, насамперед, зручне географічне розташування, сприятливий клімат, різноманітний рельєф, унікальне поєднання природно-рекреаційних ресурсів та культурно-історичної спадщини.

За останні роки для задоволення потреб туристів постійно придумується і робиться щось нове, відкриваючи для них красу не тільки міста, але й району. Хоча є безліч проблемних питань, з якими представникам туристичної галузі, так саме як і місцевій владі приходиться ЗІШТОВХУВАТИСЯ щодня. Але ці проблеми спільними зусиллями можна поступово вирішити, встановивши чітку комунікацію між всіма сферами: бізнесу, влади і побажанями людей. Адже ця галузь є дуже необхідна для суспільства. А, насамперед, для соціально-економічного розвитку будь-якого населеного пункту. Саме за рахунок туризму виникають нові робочі місця, підтримується високий рівень життя населення, створюються передумови для поліпшення платіжного балансу. Вірю, що і в нашому місті з кожним роком завдяки стрімкому розвитку туризму, а потенціалу нам вистачає, з кожним роком наповнюватися все більше місцевий бюджет. На мою думку, це дасть можливість вирішити цілий комплекс проблем місцевого рівня. Найголовніше – це забезпечення людей роботою.

Як співзасновник благодійного фонду «Ми – кам’янчани», його голова і команда, з якою я працюю, ми дуже вболіваємо за розвиток туристичної галузі в нашому місті. Ми дуже хочемо, і від себе особисто я обіцяю, що і надалі за рахунок коштів цієї організації та особистих зв’язків сферу туризму в нашому місті будемо підтримувати максимально. Людей, які для її розвитку докладають чималих зусиль. Насамперед, велика подяка за це місцевим підприємцям. Адже бізнес і влада мають завжди працювати разом.

Я – місцевий житель одного з найкращих міст Європи. Завжди є на місці, постійно спілкуюся з земляками, тому знаю всі потреби тієї чи іншої галузі. І саме через це мені хочеться разом зі своєю командою всебічно сприяти і підтримувати розвиток туризму у моєму рідному місті.

Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО,
депутат Верховної Ради VII-VIII скликання,
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, розвиток туризму

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.