Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ СУПРОТИВУ

Кам’янецький Майдан практично затих. Наші очі, дії й помисли перемістились на Майдан столичний. Саме там сьогодні вирішується доля держави. Усі, хто має можливість, хоч на день, але їхали до Києва.
Разом з цим, не можна сказати, що в місті й районі затихало політичне життя. Так, 9 грудня члени Кам’янець-Подільського міського Комітету національного спротиву Василь Товкайло, Валентина Волошина та Віктор Притуляк провели прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Вони повідомили журналістів про скликання Народного віче та зборів депутатів обласної, міських, селищних, майдан.jpgсільських та районних рад з приводу ситуації в Україні. Учасники зборів одноголосно прийняли рішення щодо висловлення недовіри головам облради та облдержадміністрації Миколі Дерикоту і Василеві Ядусі, а також 67 депутатам облради із 100. Під гребінку недовіри підпали й кам’янецькі представники в області, зокрема Сергій Ведерніков, Олександр Завальнюк, Юрій Пливанюк.
У «підсобників» злочинного режиму потрапили і більшість голів РДА, зокрема й наш Михайло Желізник.
Разом із цим, Народне віче та збори проголосували за формування «Чорної книги катів та порушників прав людини в Україні», яка складатиметься із політиків, депутатів-регіоналів, «беркутівців» суддів, голоів держадміністрацій та всіх, причетних до політичних репресій.
Щодо останніх, то, подейкують, що вони вже почались у районі, зокрема проти деяких княжпільчан, які підтримали Євромайдан (про це ми писали у минулому числі газети - прим.Ред.). Зрештою, депутати районної ради, котрі були ініціатором скликання позачергової сесії в районі, так і не отримали відповідь від голови райради Івана Романчука. Нагадаємо, Іван Михайлович обіцяв депутатам-прихильникам Євромайдану до кінця минулого тижня повідомити вердикт, скликатиметься чи ні, позачергова сесія в районі на підтримку євроінтеграційного курсу України. Проте й досі жодних повідомлень про це не з’явилося.
Тож ті, кого не почули на місцях, об’єдналися в Києві. Прикро, що деякі з приказок не втрачають своєї актуальності навіть у такий складний для країни час. «Кому війна, а кому і мати рідна», напевне, за таким принципом вчинила одна із продавчинь нашого ринку, свідком розмови якої довелося стати.
- Їздила на Майдан? - кричала до сусідки по прилавку продавщиця.
- Аякже! - задоволено посміхнулася та. - Привезла дві нових куртки на халяву і чайку попила...

Теги: євромайдан

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.