Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

ТРАНСПОРТ У ПРІОРИТЕТІ

дорогиНа сьогодні розпочато третій етап робіт щодо ремонту дороги державного значення Н-03 Житомир-Чернівці у селі Гуменці (269 – 275 км), відомої як «Тещин язик» – облаштування роздільної смуги. Слід зауважити, що працівники ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво», які виграли свого часу тендер, ефективно в три зміни працюють у цьому напрямку, випереджаючи графік. Якість виконання роботи відповідає всім європейським нормам, адже якісне обслуговування транспортного сполучення в регіоні є одним із пріоритетних напрямків роботи народного депутата Володимира Мельниченка. 

У рамках реалізації бюджетної програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» на цю ділянку робіт за ініціативи Володимира Володимировича було виділено 186 млн грн, враховуючи той факт, що для Хмельниччини в цілому на відновлення доріг у 2018 році було передбачено 302 млн 481 тис. гривень. Тобто левова частка коштів була спрямована саме на наш регіон. Народному обранцю свого часу вдалося віднайти необхідну суму коштів, аби питання «Тещиного язику» назавжди закрити.

Ще одним проблемним моментом є будівництво та облаштування об’їзної дороги. Неодноразово це питання піднімалося під час засідання постійних комісій Верховної Ради і є на постійному контролі народного депутата. Але, на жаль, при формуванні державного бюджету на 2019 рік фінансування цієї ділянки робіт не ввійшло до переліку. Вирішення питання направлення коштів на конкретні ділянки доріг покладено на Державне агентство автомобільних доріг України.

Не залишається поза увагою розвиток інфраструктури і в межах міста. Аби кам’янчани мали можливість отримувати якісний спектр транспортних послуг, за підтримки Володимира Мельниченка придбано два нових автобуси марки «Volvo» та «Mersedes». За кілька днів вони курсуватимуть міськими маршрутами. Адже ще багато гарних справ маємо зробити разом.

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, дороги у пріоритеті

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.