Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2019

СТАРТ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РОБОТИ

МельниченкоВерховна Рада України 15 січня розпочала плідну роботу. Парламент планує розглянути понад 120 проектів законопроектів протягом трьох днів, а саме 15-18 січня. Зокрема депутати мають голосувати щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів, внесення змін до Кримінального кодексу щодо звільнення від кримінальної відповідальності суддів.

Також депутати мають розглянути проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів».

Від початку роботи Верховна Рада України, за повідомленням прес-служби ВРУ, відхилила та зняла з розгляду 210 законопроектів з 364, які протягом дев’ятої сесії восьмого скликання розглянули парламентські комітети. У повідомленні зазначається, що протягом дев’ятої сесії восьмого скликання 27 комітетів Верховної Ради за станом на 10 січня 2019 року розглянули 364 проекти законів, за проходження яких вони відповідальні. З них 71 законопроект було прийнято Верховною Радою у цілому, 20 – у першому або другому читаннях, ще 63 проекти законів відправлено на доопрацювання або враховано в інших законопроектах. Водночас 210 розглянутих у комітетах законопроектів відхиллено та знято з розгляду.

Також плідна робота відбувається і в профільних комітетах. Адже за станом на 10 січня 2019 р., на розгляді комітетів Верховної Ради України перебуває понад 3 тисячі законопроектів. Про це теж було оголошено у повідомленні прес-служби Верховної Ради.

Володимир Мельниченко прокоментував: «Верховна Рада України уже зібралася та розпочала свою роботу після свят. Я думаю, що ми в останній сесійний тиждень ще приймемо низку законів.

Нам ще потрібно прийняти зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО, законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області та прийняти ще чимало необхідних та потрібних законів. Окрім парламентської роботи, нас у цьому році ще очікує плідна робота на окрузі. Працюємо і багато гарних справ зробимо разом!»

Прес-служба народного депутата України Володимира Мельниченка.


Теги: Володимир Мельниченко, парламентська робота

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.