Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

СТАРЧЕНКО, ВОЛОШИНА, СЕНЮК «Взули» 47 депутатів...

У попередньому номері «КлюЧа» ми започаткували нову рубрику «Опитування». Старт виявився досить вдалим, хоча поки невідомо, чи це від того, що запрацювала нова рубрика, чи від питання, яке прозвучало.
Нагадаємо, впродовж тижня кам’янчани мали змогу проголосувати за найбільш, на 1340788415_starchenko.jpgїхню думку, активного депутата. Впродовж тижня нас у прямому сенсі цього слова атакували телефонними дзвінками. Майже аналогічною була ситуація і з сайтом (klyuch.com.ua), кількість відвідувачів якого різко поповзла вгору.
У перші дні голосування боротьба точилася між двома депутатами - Василем Сенюком та Світланою Старченко. Після вихідних ситуація різко почала мінятися - до голосування приєдналися прихильники й інших депутатів, зокрема Інни Салій, Олени Чубайко, Валентини Волошиної, новоприбулого Олександра Жильчука (прийшов у міську раду на місце Ігоря Земскова).
Ті ж, хто телефонував до нас у редакцію, 1341226635_voloshina.jpgнайчастіше віддавали голоси за Світлану Старченко, Інну Салій, Дмитра Васильянова, Валентину Волошину, Сергія Мальченка, Володимира Юр’єва.
До четверга за всіх депутатів міськради хтось та й віддав голос, навіть за тих, навпроти прізвища котрих упродовж 6 днів стояв стабільний «нуль». Зрештою, не проголосувати хоча би за самого себе було б величезним ледарством.
Однієї ночі вистачило депутату міськради Валентині Волошиній, аби злетіти на І місце, залишивши позаду суперників-лідерів цілого тижня - Сенюка та Старченко. За цей час статистика нашого сайту показала більше 10 тисяч відвідувачів та унікальних заходів. Та ситуація ненадовго була стабільною - прихильники 1322031860_senyuk.jpgСвітлани Старченко атакували сайт і редакцію, й за півдня четверга Світлана Володимирівна повернула собі першість у інтернет-голосуванні.
За підсумками інтернет-голосування, найбільш активним депутатом визнано Світлану Старченко, за котру віддали голоси 4568 відвідувачів нашого сайту. На ІІ місці із результатом у 3910 голосів - Валентина Волошина, замикає трійку лідерів - Василь Сенюк, який набрав 1790 інтернет-голосів.
За підсумками телефонного голосування, першість теж у Світлани Старченко (320 голосів), ІІ місце - у Дмитра Васильянова (184 голоси), ІІІ місце - в Інни Салій (84 голоси).
Отож, у загальному заліку впевнену перемогу в опитуванні "Найактивніший депутат міськради" за версією газети "КлюЧ" стала Світлана Старченко. Загалом, кандидатуру Світлани Володимирівни підтримали 4888 прихильників. Друге місце - у Валентини Волошиної (3965 голосів). Третє - у Василя Сенюка (1832 голоси).
У десятку активних також увійшли:  Олександр Жильчук (509 голосів), Інна Салій (450), Володимир Юр’єв (407), Надія Сільченко (346), Олена Чубайко (311), Олег Кушнірук (292), Дмитро Васильянов (202).
П’ятьом депутатам кам’янчани "розщедрилися", віддавши лише по одному голосу - Юрію Аносову, Михайлу Головльову, Надії Гулько, Наталії Кіященко та Валентині Фурман. По два голоси набрали депутати Людмила Паламарчук, Станіслав Сімаковський, Дмитро Слонецький та Геннадій Яворський.
Загалом, у опитуванні за найбільш активного депутата взяли участь 14272 особи, з яких 1007 проголосували, зателефонувавши у редакцію.
Цікаво, що опитування за найбільш активного депутата від газети «КлюЧ» зібрало в декілька разів більшу кількість голосів, аніж опитування в рамках міського конкурсу «Відзнака року» (і там, і в нас умови для голосування були ідентичними, щоправда, голосування за номінантів «Відзнаки року» тривало протягом місяця, а за «Найбільш активного депутата» - тиждень).
Неймовірно, але, здавалося, просте опитування нікого не залишало байдужим. Впродовж тижня, спостерігаючи за всім цим ажіотажем, майнула думка: «Наш народ таки любить вибори, це у нас в крові за когось голосувати».

Теги: Світлана Старченко, Валентина Волошина, Василь Сенюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.