Перейти на мобільну версію сайту


27.11.2015

СПРАЦЮВАЛИ ПОГАНО, ПЕРЕФОРМАТОВУВАЛИСЯ НА ХОДУ

25 листопада пройшла друга (позачергова) сесія міської ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено 11 питань.

За традицією міський голова вручив від військової частини п/п 2731 медаль «Знання, Душу, Серце – Людям» лікарю-анестезіологу міської лікарні №1 Володимиру Євчуку за професійність, чуйність та висококваліфіковану медичну допомогу військовослужбовцям у зоні АТО.

За волонтерську підтримку військовослужбовців, які виконують бойове завдання в зоні проведення АТО, нагороду «За гідність та патріотизм» отримала ГО «Жіноча сотня» нашого міста. Відзнаку міського голови «За заслуги перед міською громадою» мер вручино старшому солдату військової частини А-2250 Сергію Козаку.

Розгляд сесійних питань розпочався досить жваво з обговорення Регламенту міської ради. Було внесено низку поправок, проте зашпорталися депутати на затвердженні складу постійних комісій, хоча відразу погодилися із сесія міськрадизапропонованими головами постійних депутатських комісій. Здебільшого депутати бажали потрапити до бюджетної і земельної комісій, навколо яких і розгорнулися баталії. Крім того, дивно розподілили народних обранців до комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та розвитку інвестицій та одну із найважчих комісій - з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Підприємця Анатолія Гурому визначили в комісію охорони здоров’я, а лікаря Миколу Шуханова - в комісію з питань промисловості. Володимира Костинюка, який більше користі принесе в комісії освіти, культури, туризму, молоді та спорту, відправили в комісію з питань промисловості. Також було обурення з боку ВО «Батьківщина», що не їхній представник очолив земельну комісію, який був головою багато років. Крім того, свободовець Юрій Яриновський відмовився очолити комісію з питань промисловості. Міський голова оголосив перерву на прохання депутата Анатолія Слободяна, аби у фракціях порадитися й визначитися куда й кого. Адже в одних, престижних комісіях, було по двоє представників однієї політичної сили, а в інших - жодного, що є прямим порушенням принципу пропорційного представництва.
Депутати вдалися до поіменного голосування кожної кандидатури бюджетної комісії, куди побажали увійти восьмеро депутатів.

Отже, після консультацій та домовленостей затвердили постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності у складі голови Наталії Савчук. Членами стали Андрій Бойко, Василь Гаврилюк, Анатолій Качуровський, Михайло Посітко. Комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності очолив Андрій Гамалій, члени - Світлана Старченко, Андрій Конюшенко, Геннадій Бенкендорф, Юрій Пливанюк. Олександра Бабчинського вивели зі складу бюджетної комісія, щоб він очолив комісію з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. У її складі залишився Юрій Яриновський, Юлія Наглюк, Олександр Чинчик та Олександр Ткачук.

Головою комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності став Валерій Гордійчук, членами - Андрій Дюднєв, Іван Микуляк, Анатолій Чистяков, Анатолій Гурома.

Постійну депутатську комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології очолив Валерій Слободян, у її складі - Артем Дюднєв, Дмитро Костюкович, Андрій Мастикаш, Микола Розбам. Головою комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту став Василь Кобильник, а членами - Олександр Жильчук, Степан Гурома, Олександр Полатайко та Володимир Костинюк.

Постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення очолив Олег Ткач, до її складу увійшли Микола Шуханов, Геннадій Невенчан, Олена Мазій та Борис Цвігун.
Закріплення депутатів за округами перенесли на одну з наступних сесій, адже 17 округів залишилися без депутата, бо переможці на округу не пройшли по рейтенгу партії. Тому перші номери партій мають визначитися, на якому окрузі вони стануть представниками громади.

Після затвердження Регламенту, постійних комісій та голів комісій відбулося таємне голосування за кандидатуру секретаря міської міської ради. Більшістю голосів депутатів (21) секретарем міської ради обрано Дмитра Васильянова.

Також народні обранці затвердили заступників міського голови і керуючу справами виконкому. Їх тепер буде четверо. Отже першим заступником міського голови, на якого покладені питання архітектури і фінансів, залишився Григорій Горшунов. Також залишився заступник із комунальних питань Сергій Бабій. Питаннями економіки опікуватиметься директор ТзОВ «Україньский кристал» Володимир Юр’єв, а гуманітарними - директор податкового коледжу Вадим Савчук, керуючою справами затверджено Яну Мельничук. Їм також затверджено посадові оклади й різні винагороди за сумлінну роботу.

Депутати погодилися зі складом виконавчого комітету. Членами виконкому стали за посадами Михайло Сімашкевич, Дмитро Васильянов, Григорій Горшунов, Сергій Бабій, Володимир Юр’єв, Вадим Савчук, Яна Мельничук. А також генеральний директор ПАТ «Гіпсовик» Володимир Постовий, голова ГО «Учасників АТО» Павло Василенко, директор КВЗП «Кам’янець-Подільський» Сергій Чернявський, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, голова міської ради ветеранів Леонтій Рогаль, голова правління ОСББ «Моноліт-55» Ігор Григоренко, мерчандайзер ПП «Струм» Євгеній Ободовський, головний лікар БУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Чернець, директор ПАТ «Розбуд» Олександр Бродовський та приватний підприємець Дмитро Новіков. Також депутати погодилися зі змінами до рішень попередніх сесій, які стосуються перерозподілу міського бюджету.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.