Перейти на мобільну версію сайту


18.11.2016

СПОКІЙНА СЕСІЯ, НЕЗРОЗУМІЛІ РІШЕННЯ

Сесійне засідання від 15 листопада пройшло досить спокійно. За традицією на початку було вручено почесні відзнаки. За зразкове виконання службових обов’язків, мужність та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО Михайло Сімашкевич вручив відзнаку міськради «Честь і шана» Віктору Коршку та Вадиму Кожушину, а за «Заслуги перед міською громадою» - Богдану Бурковському, Сергію Волошину, Максиму Голубу, Володимиру Гусці, Валентину Данішевському, Олександру Крайніку, Роману Максюті, Ростиславу Остафійчуку, Олександру Топольському та Андрію Фомові.

сесіяЧергову нагороду вручили гендиректору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Гордійчуку - «Знак пошани», яким вшановують найкращих керівників підприємств

Основних 11 питань швидко пропрацювали й не забарилися з земельними. Дискусія розгорнулася навколо 7-го додаткового питання щодо виділення міській стоматполіклініці 100 тис. грн на придбання необхідного обладнання. Тут почали обговорювати, давати чи ні медикам гроші й куди їх краще використати. Не витримав депутат-лікар Микола Шуханов і закликав гроші виділити, бо керівник установи краще знає потреби міста. Він зауважив, що медицина фінансується за залишковим принципом, що він за десятиріччя роботи нічого для обслуговування хворих не отримав, окрім кардіографа. А медицину потрібно підтримувати, бо вона охороняє найдорожче що в людини є – здоров’я і життя. Не підтримав таку думку депутат Олександр Чинчик, він наполягав, щоб гроші спрямували на ремонт будинку на його окрузі. Та попри все, депутати проголосували за виділення цих коштів медикам.

Щодо земельних питань, то тут теж все пройшло гладко, навіть, незважаючи на те, що на попередніх сесіях депутати приймали законне рішення й не давали дозволу на деребан алеї Північна. Цього ж разу, напевне, забули про заборону роздавання землі на зеленій зоні і знайшли лазівку, нібито вони її виділяють у тому відрізку, де люди мешкають лише з одного боку. Тобто від Фабриціуса до Суворова.

Прокатали питання надання дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в дворі на вул.Шевченка, 9 під вже існуючі понад 30 років гаражі. Напевне, забули народні обранці, що бюджет потрібно наповнювати, а гаражі їм ніхто не дасть розвалити. Може чекають, коли всі власники зберуться і прийдуть відстоювати свої права з гралями? 


Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.