Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2019

СМЕШКО: МОЯ МЕТА – ПЕРЕМОГА, ЯКА СТАНЕ ПЕРЕМОГОЮ УКРАЇНИ!

СмешкоСотні наших патріотів загинули за те, щоб вчергове спробувати зупинити авторитарну систему на кшталт російської. Те, що зараз відбувається в нашій країні, викликає в мене велику стурбованість. Знов одні й ті ж політики, які з 2005 року до нині просто переходять з однієї партії в іншу, поступово зраджують своїх керівників. Фактично вони є однією і тією ж колодою карт в обслуговуванні олігархічно-кланової системи. Вони призвели до того, що Україна вийшла на перше місце в Європі за рівнем корупції. Рівень зубожіння населення ставить нашу державу на останню сходинку серед європейських країн.

Чому ми не бачимо жодного успіху в боротьбі з корупцією? Клани, які приходять до влади, пов’язані між собою. Наші політики просто мігрують з однієї політичної сили в іншу, але під ними знаходиться корумпований апарат. Всі вони пов’язані старими бізнес-схемами зі своїми попередниками. Вони навіть нездатні проводити відповідні розслідування, тому що, починаючи з 2005 р., з силових структур вимили позапартійних професіоналів і замінили їх абсолютно лояльними до них найманцями, які обслуговують ці феодально-політичні клани при владі. 

Злочинне угрупування, яке називає себе «влада», дійсно на Конституцію поклало екзольтировану кальку, і тим створило «СИСТЕМУ» Наддержавне утворювання. Наша мета – прибрати саме цю кальку, разом з ними підуть олігархічни клани.

Все стане на рейки Закону і Конституції! Вибори — це шанс зробити все без кровопролиття! Майдани вже вичерпали свій потенциал, виявилося, що наддержава вбиває незгодних. І якщо не розуміти цього та не робити висновкив, а піднятися на черговий Майдан, то це вже буде остання бійка в Україні, яка її остаточно поховає як державу!

Що має зробити президент, щоб докорінно змінити ситуацію? Президентові потрібна лише політична воля, професіоналізм, досвід і рішучість, щоб змінити критичну масу людей при органах влади. Змінити корумпованих політиків на позапартійних аполітичних професіоналів. Тільки це, при застосуванні антимонопольного законодавства, Конституції та чинного законодавства, допоможе знищити корумповані тарифи і податкове навантаження, яке більшість українців не витримують.

Чинному президенту потрібно пам’ятати, що Україна знаходиться в стані війни. На що очікує агресор, який стоїть на нашому кордоні? Саме він є другим фактором, який дестабілізує ситуацію. Він вичікує, щоб застосувати свою тезу про те, що «Україна нездатна на державотворення» і остаточно вирішити так зване «українське питання» .

Війни розпочинають не військові, а політики. Деякі навіть граються війною, думаючи, що це звичайний бізнес. Війна – дуже серйозна і сувора річ, щоб довіряти її бізнесовим баригам, популістам і політиканам. Але важливо пам’ятати: владу в країні обираєте ви, виборці. Не за рейтинг треба голосувати, а за програму та ідею.
Думайте! У бюлетнях є єдиний кандидат, здатний зруйнувати цю кляту «систему», який має честь і гідність – Смешко Ігор Петрович.

Теги: вибори Президента України 2019, Смешко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.