Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2019

СІМ ПЕРЕМОГ ДЛЯ УКРАЇНИ

6smeshkoІгор СМЕШКО, кандидат в Президенти України, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник.

Ніколи не був і не буду нічиїм «технічним кандидатом», тим більше Порошенка – яскравого представника «любих друзів» Ющенка і міністра економіки Януковича. Моє ставлення до Порошенка викладено в моєму рапорті про відставку з штучного поста його «радника на громадських засадах». З 2004 р. я жодного разу не голосував за тих, хто ставав президентами. Просто викреслював. Занадто добре знаю їх, їхнє оточення, а тому не маю ілюзій щодо їх здібностей і намірів.

Країна стоїть над прірвою. Вибори в наших умовах повинні бути не змаганням рейтингів старих політиків, а змаганням ідей, стратегій і команд нових політичних сил з числа перевірених часом позапартійних професіоналів. До влади 2014 року прийшли політичні сили, які ніколи не мали власного кадрового потенціалу з досвідом керівництва професійними силовими структурами держави. Вони не були готовими до війни, воювати не хотіли й не планували. Їх цікавила тільки влада, особливо та частина, що пов’язана з бюджетом, економічними ресурсами й підконтрольною тільки їм правоохоронною системою.

Війна занадто серйозна справа, щоб доручати її політикам, які просто хочуть мати владу і не хочуть мати відповідальності. Хто прийшов до влади на хвилі Майдану? Коаліція, яка абсолютно не була готова воювати. Назвіть хоч одного кадрового офіцера в складі коаліції, який би знав, що таке військове управління або командування з’єднаними частинами. Хто з них взагалі знав, що є протокол під час війни, хто з них знав реальну структуру військ? Чомусь всі вважають, що кухарка може керувати державою? Влада не розуміла, не знала і боялась. Некомпетентність, боягузтво, страх взяти на себе відповідальність, відсутність політичної волі, небажання виконувати Конституцію і закони України – ось що сталося в 2014-му.

Потрібно почистити державну систему від корумпованих представників олігархічно-кланових організованих угрупувань. Це мене і підштовхнуло йти в політику. Якби я бачив, що хтось інший це міг зробити, я б не йшов. Достатньо одного місяця, щоб на ключові посади в силові структури прийшли позапартійні професіонали. Відразу побачите, що навіть в питанні антимонопольного законодавства, в питанні корупційної складової на тарифи ситуація зміниться відразу.

СІМ ПЕРЕМОГ ДЛЯ УКРАЇНИ
Передвиборча Програма кандидата в президенти Ігоря Смешко.
Перемога перша: відновлення стабільності і керованості держави.
Перемога друга: повернення Донбасу та Криму.
Перемога третя: подолання корупції.
Перемога четверта: відновлення середнього класу українського суспільства як основи державності України.
Перемога п’ята: економічна відбудова України.
Перемога шоста: реформа державно-політичного устрою.
Перемога сьома: будівництво справжньої демократії.

Теги: Ігор СМЕШКО, кандидат в Президенти України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.