Перейти на мобільну версію сайту


14.10.2016

ШОУ НА ЗЕМКОМІСІЇ

11 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології.

Першим розглядали роботу Держархконтролю. Будівельники міста не можуть дочекатися, коли запрацює це управління, адже одним із кроків децентралізації стояла умова, що з 1 вересня ця структура мала вже діяти, навіть були підготовлені люди. Олександр Свирида, один із небагатьох представників міста, склав іспити та вже укомплектував підрозділ, але в міській раді пройшла оптимізація й одного працівника скоротили. Умовою ж відкриття центру є штат і забезпечення приміщенням не менше 50 кв.м та оргтехнікою. Крім того, через те, що на вул.Гагаріна, 48 планувалося відкриття пункту прийому платежів газконтори, управління також вирішили перемістити туди й додати одиницю.

Члени земкомісії ретельно розглянули понад 100 земельних питань, які виноситимуться 18 жовтня на сесію. Із них половина стосується виділення землі під гаражі. До засідання комісія виїжджала на місця спірних питань для їхнього вивчення. Не обійшлося без шоу, яке влаштував атовець Батовський. За питання надання йому земельного наділу навпроти супермаркету «Сільпо» депутати не проголосували, а відправили на доопрацювання, хоча він стверджував, що тамтешні мешканці не проти. Та, як виявилося, він намагався ввести депкорпус в оману, адже місце під СТО хотів взяти майже під вікнами багатоповерхівки, крім того, в заборонній охоронній зоні, де проходять комунікації. 

Після того, як голова комісії Валерій Слободян пояснив йому, що там будувати не можна, той почав погрожувати присутнім фізичною розправою і майданом атовців під стінами білої хати, а ще обіцяв підпалити всіх. Людину десь можна зрозуміти, адже вона отримала поствоєнний синдром, але учасників бойових дій в місті чимало, і ніхто не поводить себе так войовничо й не махає посвідченням, а цей пан вже влаштовував «шикування» з погрозами в пологовому будинку, не зміг спрацюватися із колегами атовцями в охоронній структурі, куди його прилаштували. Невідомо, чого він, ще й з Городка, переїхав до Кам’янця, можливо, й там конфліктний характер завадив жити.

Таких людей слід реабілітувати, щоб повернути до нормального життя. Ця проблема в місті зростатиме, але її можна вирішити. Сьогодні в Кам’янці відкрився Центр медико-психологічної допомоги учасникам бойових дій та його родинам, який створив лікар-психіатр Віктор Войцеховський.


Теги: засідання земкомісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.