Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, ЧОМУ Я ЙДУ В ПОЛІТИКУ?

шпакЗакони нашої країни – це основа життя українців. Саме від них залежить, як ми живемо і будемо жити. Це простий механізм, якщо закони сприятливі для інвесторів, вони вкладатимуть свої кошти в економіку України, створять підприємства, робочі місця, сплатять податки і зарплати. У людей буде робота і заробітна плата, а значить, буде впевненість в завтрашньому дні, вони не будуть боятися народжувати дітей.

Якщо в бюджет будуть надходження від потужної економіки – значить і будуть кошти на медицину і освіту для цих дітей. Прості люди не поїдуть на заробітки до Польщі, а здобудуть освіту в Україні і будуть рухати вперед свою країну, робити відкриття і винаходи, які покращать життя людей і дозволять розвивати нашу економіку далі.

Зараз у нас закони сприятливі не для інвесторів, а для чиновників-корупціонерів. Це головна причина негараздів у нашій країні, а значить, зміни потрібно починати саме з законів, в яких наше майбутнє!

Хотів сказати декілька слів про тарифи, непосильні тарифи на комунальні послуги – це одна з головних проблем у нашому житті. Правила надання субсидій стають дедалі жорсткішими, держава все менше допомагає людям долати ті перешкоди, які сама ж створила. Багато сімей опинилися на грані виживання.

А ми ж живемо на цілому величезному підземному озері нафти та природного газу. Чому ми цього не відчуваємо? Чому Україна закуповує за кордоном пальне, вугілля, газ у той час, як все це у неї є? Більше того, нафтогазову суміш видобувають на землях України – руйнують дороги, забруднюють родючу землю – заради чого? Щоб люди відмовляли собі у всьому і не могли розрахуватися за опалення? Щоб ціни на пальне підвищувалися кілька разів на рік, а разом з ними – вартість продуктів, послуг, пасажироперевезень, медицини тощо?

Одне з головних завдань, які я ставлю перед собою, ідучи у Верховну Раду – добиватися, аби українські нафтопродукти споживали українці! І не за «ринковими» цінами, які набагато перевищують світові, а за соціальними. Це дозволить знизити не лише тарифи на комунальні послуги, але й ціни товарів та послуг – адже всі вони так чи інакше пов’язані з пальним і комуналкою. А значить, ми всі житимемо краще. Знизити тарифи для населення необхідно вже сьогодні. Ви згодні з тим, що це – головне? 

Тому я і хочу одержати перемогу на цих виборах і стати депутатом Верховної Ради. Лише таким чином можна зробити крок до покращення нашого життя у нашій країні – а у цьому зацікавлені і ви, і я.

З повагою, Андрій Шпак, кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 193, член‑кореспондент УАН.


Теги: вибори-2019, кандидат Андрій Шпак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.