Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ МОЄЇ БАТЬКІВСЬКОЇ ЗЕМЛІ!

шпак-1Андрй Шпак, 1977 року народження, підприємець, член-кореспондент Української академії наук, безпартійний, одружений, батько трьох дітей. 

Реальне покращення життя, доступна медицина і освіта, пенсія, робота і пристойна заробітна платня, повернення заробітчан до своїх сімей, будівництво і ремонт доріг, екологічно чисте довкілля, впевненість у завтрашньому дні, відповідальність обранців перед виборцем, закони ухвалюють виборці через свого представника – народного депутата, все це буде реальністю при впроваджені Програми розвитку розробленої Андрієм Шпаком спільно з українськими вченими. 

У найближчий час Ви будете вирішувати свою долю, долю України шляхом обрання нової Верховної Ради, своїх Народних депутатів.

Це означає, кого ви делегуєте своїм представником в вищому законодавчому органі. Кому довірите передавати свої вимоги до влади, голосувати при прийняті Законів України, так, як ви бажаєте, а не так, як заманеться вашому делегату (Народному депутату). Вибір для вас великий – список кандидатів чималий. Як не помилитись? Як не дати зрадити Вас?

Уже не перший раз обираємо того чи іншого з надією, а через деякий час, отримуємо розчарування. Всі обіцяють, що ідуть в депутати заради вас, а на ділі вирішують своє особисте.

шпакВідповідь на ці питання є! Вченими Української академії наук розроблена така система виборів депутатів і інших органів влади, де посланець народу (депутат) знаходиться під постійним контролем своїх виборців, звітує і в разі не виконання своїх обов’язків, порушення наказів виборців, негайно відкликається виборцями простою і доступною процедурою.

Народний депутат спочатку обговорює проекти законів зі своїми виборцями, а потім голосує так, як вирішили виборці. На сьогодні, виборці дізнаються про суть закону коли він уже прийнятий. А реально, приймається закон не по волі народу. Важливо, що в пропонованій системі забезпечується технічна неможливість діяти депутату не так, як наказують виборці. Навіть суворі покарання, не гарантують порушення закону, найкраща гарантія це технічна неможливість. Наприклад, як суперсейф, який неможливо зламати. Для того, щоб приймати правильні закони, покращувати життя народу необхідно достеменно знати соціально-економічний стан, думки і потреби людей. Для цього Українська академія наук проводить комплексні дослідження шляхом особистого анкетування більшості населення. Анкети мають більше сотні запитань і можливість анкетуємому надати свої пропозиції.

Хмельницька область вибрана в якості пілотного проекту. Я член-кореспондент академії і відповідаю за території, які обмежені 193 виборчим округом. Аналіз анкет показав жахливий соціально-економічний стан, забруднення навколишнього середовища регіону. Мною, як науковцем спільно з академією, розроблений план дій з реального покращення життя, залучення інвестицій, забезпечення робочими місцями, збереження природи, будівництва і ремонту доріг, розвитку культури і освіти, забезпечення пенсіями і доступністю медицини. Для реалізації цього плану необхідно впливати на владу, приймати нові закони. Саме для цього по рекомендації Академії наук, я балотуюсь до Верховної ради бути Вашим представником. Це можливо тільки разом з Вами і я підписую з Вами відповідну угоду. Виборець повинен відчувати, що саме він створює закони використовуючи свого обранця. Добитись змін заміною одних депутатів на інших неможливо, необхідно змінювати систему. Давайте разом зробимо це! Присягаюсь не зрадити, а навіть коли б піддався спокусі то пропонована система технічно унеможливлює такі дії. Покажемо своїм прикладом усій Україні, що ми здатні бути щасливими і мати пристойне життя.

Гуртуємось, спільно переможемо!

Кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №193, Член‑кореспондент УАН, Шпак Андрій

Теги: вибори-2019, кандидат Андрій Шпак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.