Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ШАНОВНА ГРОМАДО!

марчукДорогі виборці – усі жителі Кам'янеччини та Новоушиччини!

Я щиро хочу привітати кожного Українського Громадянина із видатною подією у житті Українського Народу – із 28-ю річницею Незалежності України!

Нашій Державі довелося долати непростий і багатовіковий шлях до власної самостійності, здобуваючи свободу у національно-визвольній боротьбі 1648-1654 років, розбудовуючи, понад сторіччя тому, Українську Народну Республіку, останньою столицею якої, до речі, був наш рідний Кам'янець-Подільський.

І зрештою, 24 серпня 1991 року Держава Україна проголосила Акт Незалежності, який визначив її подальшу долю на світовій арені.

Упродовж 28-ми років Україна утверджується у своєму статусі, але продовжує вести щоденну боротьбу: з одного боку із зовнішніми ворогами – прихованими та відкритими агресорами, які посягають на її цілісність та загарбують території, а з іншого – із ворогами внутрішніми – тотальною корупцією прогнилої системи та цинічними можновладцями, які, у прагненні задовольнити особисті інтереси, приховано віддають державу у зовнішнє іноземне управління.

Сьогодні Український Народ здобув унікальний шанс переламати заскорузлу владну систему і виборов право кожному Громадянину стати учасником історичного процесу відродження нашої Країни та розбудови Держави.

Кожен з нас відсьогодні відповідальний за долю рідної землі. І кожен на своєму місті має змогу зробити власний внесок у розквіт України.

А пам'ятаючи, що будь-які зміни потрібно розпочинати із себе, я закликаю нас усіх змінювати своє мислення, утверджувати верховенство моралі та зміцнювати загальнолюдські принципи, які стануть надійним фундаментом для створення нових можливостей та формування нової української реальності. І перш за все, потрібно розпочинати із відкритості у нашому рідному краї. 

Моя програма «Відкрите місто» базується на принципах:
- прозорості та зрозумілості рішень та дій місцевої влади;
- залучення громади до прийняття важливих соціально-економічних рішень;
- нульової толерантності до корупції, хабарництва та відкатів;
- ініціативи та активної участі громади у суспільному житті міста, району, села.

Я щиро вдячний вам за довіру і підтримку та обіцяю головне – я стоятиму на варті інтересів кожного жителя нашого краю, незважаючи на політичні переконання чи соціальний статус.

Ми, українці, – надзвичайна нація – сильна і вольова, талановита і працьовита, мудра і гідна. 

Колись ми разом здобули Незалежність – тепер ми разом відродимо велич нашої Держави.

Зі святом, дорога громадо! Із Днем незалежності!

З повагою, Ігор МАРЧУК.


Теги: Ігор Марчук, вітаю зі сваятом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.