Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2019

СЕРЦЕ БОЛИТЬ В ТОГО, В КОГО ВОНО Є!

мочарнаМене звати Поліна Мочарна. Я родом з смт Стара Ушиця, де й нині проживаю. Три роки назад лікарі в мене виявили серйозні проблеми з серцем. Приступи все далі частішали, і я не знала, куди і по яку допомогу звертатися.

Живу я скромно, коштів вистачає хіба на харчування, але я звикла так жити, тому що не одна така. Та ніколи не думала, що підтримка здоров’я вартуватиме таких коштів. Коли місцеві лікарі перевіряли мене останній раз, то сказали, що ситуація в мене досить критична. Куди звертатися по допомогу, я не знала. Але хтось із знайомих порадив мені спробувати звернутися до Володимира Мельниченка. Мовляв, допомагав відправляти на лікування та сприяв виділенню на це коштів. Розумієте, коли людина в розпачі, чіплятися будеш за кожну соломинку. 

Володимир Володимирович відразу відгукнувся, і мене направили в інститут серця в м.Київ. Підлікували, але сказали, що операції поки не робитимуть. Потрібно дочекатися, коли виповниться 45 років, а тоді приймати рішення. Нещодавно знову пішли збої з серцем, але в цій ситуації я знову не залишилася одна. Як і в Києві, до мене тут вже в кардіології приходили помічники народного депутата, підтримували мене, за що я йому особисто і їм всім дуже вдячна. Для того, аби знати як болить серце, потрібно, щоб воно насамперед було. А у Володимира Володимировича воно наповнено добротою та щирістю. Дякую йому за все!

З повагою, Поліна МОЧАРНА.


Теги: дякую за життя, Поліна Мочарна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.