Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

САМОДОСТАТНЯ ГРОМАДА – ДОБРОБУТ КОЖНОЇ РОДИНИ

нестеров-229 жовтня пройдуть вибори у Слобідсько-Кульчиєвецькій об’єднаній територіальній громаді. Її жителі з-поміж різних кандидатів обиратимуть не лише майбутнього очільника, а й депутатів сільської ради.

Громада з центром у Слобідці-Кульчиєвецькій об’єднала навколо себе 14 населених пунктів, майже 9 тис. населення. Цей процес досить швидко вдалося запустити нинішньому сільському голові Руслану Нестерову. З ним і говорили про очікувані результати та майбутні перспективи.

– Руслане Олеговичу, як вдалося так швидко створити громаду. Деякі з Ваших колег і досі, як то кажуть, б’ються головою об стінку й докладають максимум зусиль, аби рухнути процес децентралізації?

– Не всі вірять у реформу, багато моїх колег, сільських голів, тримаються за крісла і посади, тому й гальмують ініціативи утворення громад. Важко було і мені, не приховую. Але в мене позиція така: якщо взявся, то роби. Щоб провести реформу одного бажання мало, треба ще й команда однодумців, люди, які тобі повірять і з тобою разом підуть далі. Я таких знайшов. Разом ми зрушили це питання з мертвої точки. Слобідсько-Кульчиєвецької об’єднаної громади не було би, якби ми спільними зусиллями її не створили.

– Ви балотуєтеся в кандидати на посаду сільського голови. Із якою передвиборчою програмою йдете до людей, адже це не перша Ваша каденція на посаді сільського голови?

– Так, не перша. Одразу скажу, що практично всі пункти програми попередньої каденції я виконав. Йдучи на вибори, я чітко усвідомлюю всю міру відповідальності і сподіваюся на підтримку громади моєї передвиборчої програми та мене особисто. Переконаний, що основною метою моєї діяльності на посаді сільського голови є забезпечення конституційних прав і свобод громадян, розвиток соціальної та гуманітарної сфер, гармонійне поєднання державних та місцевих інтересів територіальної громади з потребами громадського суспільства.

нестеровЗа час перебування на посаді сільського голови вдалося зробити чимало: впорядковано вуличне освітлення кожного населеного пункту нашої сільської ради (лише за останні два роки проведено 12,5 км вуличного освітлення); організовано роботу працівника-доглядача на кожному кладовищі; впорядковано русло річки Мукша; щороку здійснюється ремонт сільських автошляхів як асфальтовим, так і щебеневим покриттям; розроблено нову програму соціального захисту вразливих верств населення; відновлено роботу комунального господарства при сільській раді; встановлено нові дитячі майданчики – і біля навчальних закладів, і в населених пунктах. У Оленівці їх аж два, адже село розтягнуте за площею, й не всі діти можуть гратися в одному місці. Два дитячих майданчики має Мукша-Китайгородська: один із них на території школи, а другий зараз встановлюємо на території масиву «Сонячний». У перспективі – у всіх селах громади будуть такі майданчики. До речі, у Слобідці-Кульчиєвецькій одне з найкращих футбольних полів нашого району, яке ми побудували з громадою за підтримки підприємця Ігоря Фурмана. Узагалі, велику увагу приділяємо розвитку спорту в громаді. Людей потрібно чути, тож маю практику виїзних прийомів громадян.

– Одним із етапів на шляху до об’єд­нання є напрацювання стратегії розвитку громади. Відповідно, це і є перспективний план розвитку на найближчий час. Яким бачите його Ви?

– Сьогодні серед найбільших проблем, як і скрізь, залишаються дороги, вуличне освітлення, водопостачання в населених пунктах. Щодо останнього, то найбільше потерпають Устя, Баговиця та Велика Слобідка. Це дуже важливо – забезпечення питною водою.

Жодна з приєднаних сільських рад не має генеральних планів населених пунктів, ми ж кілька років тому цю процедуру пройшли: за 2015-2016 рр. були зроблені Генплани по всіх селах Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради. Це дає змогу виготовляти документи по приватизації земельних ділянок, зміні їхнього цільового призначення, що призводить до розвитку та розбудови населених пунктів.

У пріоритеті залишається комунальна сфера – комунальне господарство має працювати на повну потужність. А це не лише допомога в розчищенні автошляхів чи використанні техніки (маємо власний трактор, екскаватор, вакуумний автомобіль, вантадівку для вивезення сміття, а віднедавна ще й ритуальний автомобіль), а й обслуговування водопровідних мереж, в майбутньому – каналізаційних. Зараз є чимало міні-заводів з виготовлення асфальту, тротуарної плитки, які ми би могли придбати та використовувати для потреб громади. А це, відповідно, якісні дороги та тротуари. Хоч нині ми працюємо з добросовісним підрядником, і щороку ремонтуємо вулиці, стелимо нове асфальтоване покриття.

Планую відновити діяльність сільських клубів об’єднаної громади: вони потребують і ремонту, і нового обладнання. Велику роль у нашому житті відіграє церква. Постійно сприяю і підтримую релігійні громади нашого краю. Ми не повинні забувати про духовність.

Загалом у нас є все. Центральна районна лікарня вже знаходиться на території Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради, тож якісною медичною допомогою громада забезпечена. У пріоритеті розвиток туристичної галузі та покращення транспортної мережі. 

нестеров-1– Руслане Олеговичу, Ви неодноразово бували в зоні проведення АТО, возили допомогу на передову. Напевне, Ви єдиний зі всіх сільських голів, які їздили на схід. 

– Коли йде війна, багато пріоритетів змінюються. Так, ми їздили в зону АТО, спільно з народним депутатом Володимиром Мельниченком подарували для бійців автомобіль, особисто передав позашляховик для батальйону «Миротворець». Неодноразово був відзначений високими військовими нагородами та іменним годинником від головного управління поліції в Київській області. Також привозили для наших захисників продукти харчування, медикаменти, одяг, малюнки від дітей. Але я не вважаю це якоюсь особливою заслугою. Це та маленька подяка від жителів всієї нашої громади за мирне небо над головою і за можливість будувати нову державу.

– Ви – людина від влади, ще й самі перебуваєте на керівній посаді. Балотуєтеся від партії чи шляхом самовисування?

– Я безпартійний, але маю підтримку від партії «Блок Петра Порошенка. «Солідарність». Узагалі відкритий до співпраці з будь-якими соціальними і політичними силами та виступаю за розвиток стосунків у конкретних справах, за співпрацю на основі рівноправності та взаємної поваги. І переконаний: самодостатня громада – добробут кожної родини, незалежно від партійної приналежності.


Теги: вибори-2017, Руслан Нестеров

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.