Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2013

РОЗВАЛ «БАТЬКІВЩИНИ», НАГОРОДА ГОРДІЙЧУКУ ТА ВИМОГА НЕ СКОРОЧУВАТИ ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ

16 квітня відбулася 41 сесія міської ради VI скликання. На початку засідання міський голова Михайло Сімашкевич вручив чотирьом кам’янчанкам - Людмилі Бабушкіній, Надії Бойдаченко, Надії Семенюк та Катерині Франко - почесні відзнаки «Мати-героїня».
Секретар міської ради Василь Сенюк представив присутнім новий склад Громадської ради та її голову Олега Гільовського.
Василь Іванович проінформував про зміни в складі фракції ВО «Батьківщина». З 20 депутатів фракції її ряди забажали залишити шестеро - Сергій Акимович, Михайло та Юрій Аносови, Наталія Киященко, Олександр Шкварський та Вадим Мендограло. Було зазначено, що від сесія.JPGсьогодні фракція міської ради «Батьківщина» нараховуватиме 12 депутатів. Куди ж поділося ще двоє?! Як вдалося встановити, «пропажами» виявилися Станіслав Сімаковський та Лілія Бевз. Заяв у відділ обслуговування ради щодо руху цих депутатів не надходило. Але є інформація, що ще минулого року Лілія Бевз залишила партію і фракцію. Заяви від Станіслава Сімаковського не знайдено, а горшки з білосердешними він встиг побити.
Також на ім’я секретаря міськради надійшла заява від депутата Олександра Шкварського який прохав зробити в документації та системі голосування зміни, зазначивши, що він позапартійний і позафракційний. Звичайно, було би логічно, якби депутати, обрані за партійними списками, залишаючи ряди фракції, склали б і депутатські мандати. Але логіка і політика (навіть містечкова) – речі несумісні.
Про діяльність виконавчих органів міської ради за 2012 рік звітував міський голова Михайло Сімашкевич. Михайло Євстафійович представив відеозвіт про зроблене за минулий рік у різних галузях життєдіяльності міста: комунальній сфері, освіті, медицині, культурі, туристичній галузі тощо.
22 основних сесійних питання та 84 земельних депутати добре пропрацювали в депутатських комісіях, тому швидко їх розглянули на пленарному засіданні сесії. Зокрема, були прийняті рішення щодо переліку об’єктів комунальної власності, запропонованих для приватизації на цей рік. Також було затверджено звіт начальника управління зовнішньоекономічних зв’язків, розробки грантових програм та залучення інвестицій Олександра Крижанівського щодо виконання Програми залучення інвестицій в економіку нашого міста за 2011-2012 рр.
Депутат Євген Ободовський з обуренням висловився на рахунок створення Регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів». Асоціація має на меті розвиток та промоцію туристичного потенціалу територіальних громад. За словами Євгена Миколайовича, науковці вважають, що вступ до Асоціації є невиправданим, якщо немає поставлених конкретних завдань. Якщо у планах лише лицарські турніри, бої, гуляння на валах, то це не принесе користі Старому місту, а, навпаки, може призвести до подальшої руйнації фортеці. Не виняток, що однією з причин руйнації однієї із веж замку стала гучна музика.
Разом з цим, депутати уповноважили міського голову представляти місто на установчих зборах Асоціації, які найближчим часом відбудуться в Хотині.
35 депутатів погодилися присвоїти звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» директору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Гордійчуку. Троє депутатів були «проти», стільки ж «утрималося». Наостанок народні обранці прийняли рішення звернутися до Верховної Ради України з клопотанням про відхилення законопроекту щодо скорочення кількості закладів позашкільної освіти.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.