Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

РОБОТИ ЛЮБЛЯТЬ БАБІЯ, А НАЙВПЛИВОВІШИЙ - МЕР

Голосування за найвпливовішого посадовця міської ради, ініційоване газетою «КлюЧ», проходило на нашому інтернет-порталі впродовж минулого тижня, з 11 до 17 листопада.
Відверто, не очікували таких баталій, що розгорнулися в останній день проведення опитування. Зрештою, все по-порядку.

Зважаючи на нарікання читачів і взагалі пересічних громадян на часом недосконалий підхід до різного роду рейтингів та опитувань, ми надали кам’янчанам змогу висловитись та запропонувати кандидатури посадовців міської ради, які реально впливають на життя громади міста. Більшість відмовчувала, дехто казав, що ніхто не має впливу на громаду, а деякі називали конкретні прізвища, як от Сергій Бабій, Володимир Мельниченко, Михайло Сімашкевич, Анатолій Нестерук. Зрештою, список претендентів сформувався з числа керівництва міста - міського голови та його заступників, секретаря міськради, керуючого справами. Родзинки додали радник міського голови, голова Громадської ради та начальник юридичного відділу. Звичайно ж, не забули ми й про позицію «Ніхто з перерахованих претендентів не має впливу на громаду». Варто зауважити, що з цією думкою погоджуються 32 опитаних, або 1%.
«Влияние на горожан не имеет никто, а вот жажду власти многие», - слушно зауважила один із коментаторів нашого інтернет-голосування.
Після старту перегонів, у лідери вирвався Сергій Бабій, щоправда за день-два Сергій Віталійович здав свої позиції, поступившись, як і годиться, своєму безпосередньому керівникові - очільнику міста Михайлові Сімашкевичу (980 голосів та 35% від кількості опитаних).
На третьому місці з результатом у 22% голосів знаходився новоспечений заступник Сергій Самара. Подейкують, що першого заступника міського голови позаочі називають «чистильником», адже хто, як не справжній кадровик, має розчистити міськвиконкомівські конюшні, в яких чиновниками хоч греблю гати... 13% голосів набрав ще один заступник-гуманітарій Василь Сукач. Усього 50 людей (2%), котрі взяли участь в опитуванні, віддали свій голос за Григорія Горшунова, колишнього першого зама, а нині керуючого справами міськвиконкому.
Від одного до трьох голосів набрали ті, хто за всіма прогнозами мали стати родзинкою рейтингу. Дивно лишень, чому голову Громадської ради так і не спромоглась підтримати громада...
В останній день голосування наш інтернет-сайт атакували роботи, створені з метою накручування голосів. Рейтинг Сергія Бабія почав рости немов на дріжджах. Прихильники міського голови вчинили справжнісінький переполох. До завершення опитування залишались лічені години, а перегони не стихали. За результатами «робот-голосування» на І місці опинився міський голова, ІІ місце - у Сергія Бабія (хоч Сергій Віталійович мав всі шанси бути першим...), завершив трійку лідерів Сергій Самара.
Цього тижня на нашій інтернет-сторінці klyuch.com.ua ви можете віддати свій голос за чиновника, який, на вашу думку, має найбільший вплив у районній раді. Про підсумки опитування читайте у наступному номері газети «КлюЧ».

Теги: опитування, Михайло Сімашкевич, Сергій Бабій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.